Bgirl AGT i BBoy Thomaz, w finale Red Bull BC One w Indiach - Oglądaj na żywo

 Bgirl AGT i BBoy Thomaz, w finale Red Bull BC One w Indiach - Oglądaj na żywo

Już za kilka dni, w Mumbaju, odbędzie się Światowy Finał Red Bull BC One. Zmierzy
się w nim najlepsza 16-stka tancerzy. Szansę walki o laur zwycięzcy będą mieli Polacy:
Bgirl AGT oraz BBoy Thomaz, triumfatorzy polskich eliminacji.
 
Przed nimi jeszcze ostatnie starcie, odbywające się już w Indiach zwane „Last Chance Cypher”. Najlepszych z najlepszych będzie można oglądać już w sobotę 9 listopada 2019 o 17:00 na www.redbull.pl/redbullbcone.
 
Mumbaj po raz pierwszy będzie gospodarzem tych prestiżowych pojedynków BBoyów i Bgirls. W mieście słynącym z Bollywoodu, najlepsi na świecie tancerze breakdance zmierzą się w walce o tytuł mistrza świata Red Bull BC One. 
 
Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w języku polskim, a zawody komentować będą B-Girl Paulina oraz Rademenez.
„Musiałem się naprawdę postarać i dać z siebie wszystko!” – tak b-boy Thomaz relacjonował rywalizację w Red Bull BC One Cypher, który odbył się w kwietniu w Krakowie.
Tu znajdziecie filmik pokazujący jaką drogę musiał pokonać Thomaz,żeby wystartować w Indiach: redbull.com/pl-pl/episodes/bboy-thomaz-route-to-red-bull-bc-one-world-final
 
Proces eliminacji do światowego finału imprezy rozpoczął się właśnie od blisko 50 zawodów eliminacyjnych na całym świecie zwanych Cypherami. Zwycięzcy krajowych jamów już w najbliższy czwartek wezmą udział w “Last Chance Cypher”, by walczyć o ostatnie miejsca uprawniające do udziału w finałowych pojedynkach z najlepszymi zaproszonymi tancerzami.
„Chcę robić to, co najbardziej kocham. Czyli tańczyć!” – tak o swoich przygotowaniach do Światowego Finału Red Bull BC One opowiada nasza reprezentantka w kategorii bgirls – AGT.
Zapraszmay także do sprawdzenia krótkiego wywiadu z Bgirl AGT na stronie RedBulla: redbull.com/pl-pl/bgirl-agt-mistrzyni-red-bull-bc-one-cypher-wywiad
 
Impreza zostanie poprzedzona Red Bull BC One Camp – kilkudniowym świętem kultury
breakingowej, którego program to koncerty, imprezy, otwarte warsztaty, bitwy taneczne,
wystawy i panele dyskusyjne. Celem Red Bull BC One Camp jest zaangażowanie szerszej publiki zainteresowanej tańcem i kulturą miejską.
 
Start transmisji: 09.11.2019 r. 17:00
 

  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 06.11.19
  • Ostatnie zmiany: 06.11.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony