EastWest Rockers wydaje płytę w Prosto

EastWest Rockers wydaje płytę w Prosto

EastWest Rockers - ekipa, która w ciągu ostatnich trzech lat podbiła serca miłośników jamajskich brzmień w Polsce, podpisała właśnie kontrakt z wytwórnią Prosto znaną z promocji niezależnych miejskich twórców.  

To właśnie w Prosto Label ukaże się drugi album EastWest Rockers „Jedyna broń". Grupa kończy właśnie prace nad płytą. Nagrania i mix mają miejsce w warszawskim studiu Contrabanda, pod okiem ulubionego producenta wokalistów EastWest Rockers - Mista Pity.

„Właśnie dzisiaj odbieramy zmiksowany materiał - 18 nowych numerów z udziałem Cheeby, Ras Luty i Grizzliego oraz znakomitych gości. Podkłady spływały do nas z całego świata, od Europy i Stanów po Nową Zelandię i Jamajkę, ale większość riddimów to produkcje od najlepszych - oczywiście naszym zdaniem - polskich producentów." - mówi Kuba1200, który zajmuje się koordynacją nagrań. Okładkę i nową stronę internetową projektuje Jah_Laptop, selektor i VJ EastWest Rockers.

Płyta ukaże się w w listopadzie roku 2008, spodziewajcie się więc gorących koncertów i imprez w zimowych miesiącach. Dokładna data premiery, tracklista i promomix albumu - już wkrótce.

Facebook:
Kategoria: hip hop,
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 10.10.08
  • Ostatnie zmiany: 19.07.11


© 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony