Teledysk: Mesajah feat. Grizzlee - Ten kraj

ZAMÓW PREORDER ALBUMU 'BRUDNA PRAWDA': http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2152-urbanrec/29525-mesajah-brudna-prawda.html http://punkshop.pl/produkt/21940 Mesajah na facebook'u: https://www.facebook.com/MESAJAHofficial UrbanRec na facebook'u: https://www.facebook.com/UrbanRecTv Wytwórnia UrbanRec we współpracy z SSG prezentuje pierwszy teledysk promujący i zapowiadający album Mesajah 'Brudna Prawda', który ukaże się 7 czerwca nakładem połączonych sił dwóch wrocławskich wytwórni: UrbanRec oraz Lou Rocked Boys. Klip, zrealizowany przez OGfilms, powstał do utworu 'Ten kraj', w którym gościnnie usłyszeć można znanego m.in. z projektu Mixtura - Grizzliego. 'Pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, obżarstwo, lenistwo... czy taki jest ten kraj?' Sprawdź teledysk i odpowiedz sobie na to pytanie. Video nakręcono we Wrocławiu i jest wynikiem współpracy i zaangażowania wielu osób, które brały udział w jego tworzeniu - wszystkim ogromnie dziękujemy. "Brudna Prawda" to już trzeci album autorstwa Mesajah.
Artysta zainspirowany koncertami, pozytywnym odbiorem poprzedniego krążka oraz dobrą energią płynącą z najbliższego otoczenia, usiadł do pisania "Brudnej Prawdy" od razu po ukazaniu się "Jestem Stąd".
Efekt pracy możemy usłyszeć w zaledwie rok po premierze poprzedniej płyty. 
Gdyby nie sprawna pomoc Adrego i Paxona w Popular Station Studio przy realizacji wokali oraz House of Riddim, Riddim Bandits, Dreadsquad i Emira Kobolic - twórców warstwy muzycznej, nie byłoby to możliwe.
Dopełnieniem całości jest doborowe towarzystwo gości: Abradab, paXon, Yanaz, OnaManArmy, Tallib, Grizzlee, Blackout JA oraz chórki IGrades -- które wspierają wokalne poczynania artysty zarówno w studiu jak i na scenie.

Mesajah nie opuszczał murów studia przez pięć miesięcy. Skupiony tylko nad pracą stworzył album złożony z trzynastu premierowych utworów.
Sam artysta określa stylistykę płyty jako modern roots, która zjedna fanów reggae, hip-hop, jak i dancehall.

Facebook:
Kategoria: hip hop, muzyka, rap
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 14.05.13
  • Ostatnie zmiany: 14.05.13

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2021 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony