Teledysk: MIUOSH | SMOLIK | NOSPR - Neony

Neony to już trzeci singiel promujący album MIUOSH I SMOLIK I NOSPR, stanowiącywynik kolaboracji uwielbiającego muzyczne eksperymenty Miuosha oraz producentaSmolika. Utwór, w oryginale stworzony razem z SOXSO, zyskał na katowickiej sceniezupełnie nowy wydźwięk.

Album MIUOSH I SMOLIK I NOSPR to wynik wyjątkowej współpracy. Miuosh oddał w ręceproducenta swoje najważniejsze w dorobku utwory, a Smolik zupełnie je przearanżował,dodając do nich wiele mocnych, rockowych i elektronicznych brzmień, które połączonezostały z symfonicznymi dźwiękami orkiestry pod kierownictwem Jana Stokłosy.

Dziś premierę ma trzeci singiel promujący album – Neony. Utwór po raz pierwszy znalazł sięna poprzednim krążku Miuosha – POP. i został nagrany wspólnie z SOXSO. Specjalnie napotrzeby koncertów w Katowicach singiel został przearanżowany przez Smolika, a JanStokłosa przeniósł go na język muzyki symfonicznej. Dzięki temu całość wybrzmiewa jeszczemocniej niż w oryginale.

Wydawnictwo MIUOSH I SMOLIK I NOSPR pojawiło się na rynku 25 maja. Na płycieznajduje się 15 utworów zarejestrowanych podczas koncertu, który odbył się 11 lutego wkatowickim NOSPR-ze. Muzykom na scenie towarzyszyli fantastyczni goście. Piotr Roguckiwykonał z Miuoshem dwa utwory – singiel promujący nową płytę – Wizje oraz Traffic, któryznalazł się na poprzednim wydawnictwie. Do rapera dołączyła także Natalia Grosiak, którabrawurowo wykonała z nim Miasto Szczęścia oraz znany z projektu Historie utwór Alunia. WNOSPR-ze nie mogło również zabraknąć Katarzyny Nosowskiej, która wspólnie z Miuoshemwykonała Tramwaje i Gwiazdy – singiel promujący poprzednią płytę – POP. Dodatkowo,wśród gości na koncercie pojawili się także Kev Fox i Kasia Kurzawska.

Wydawnictwo jest dostępne w sklepach i na stronie miuosh.com.

Facebook:
Kategoria: hip hop, muzyka, rap
Tagi: fandango , records , rap , hiphop , neony , nospr , smolik , wizje , roguki , nosowska , pop , bajm
  • Dodał: radi
  • Dodany na YT: 259 dni temu
  • Zakceptowany: 06.07.18
  • Ostatnie zmiany: 08.07.18

© 2001 - Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony