Teledysk: Szpilersi - "Nie Premiera"

Premierę ma czwarta płyta Szpilersów zatytułowana “Boom Bengers”. Do tej pory płytę promowały dwa single: “Boom Bengers” oraz “Zrozum to” z gościnnym udziałem Sensiego (Hurragun). Odsłuch płyty jest dostępny na kanale YouTube, gdzie również można obejrzeć VLoga poświęconego płycie, z którego dowiecie się jak powstawała płyta.

Dziś premierę ma singiel “Nie Premiera” który wyprodukował Markowy, a wokalnie udzielił się Lajosz. Za klip odpowiada ekipa Creativemotion Video&Media Group.

A co o płycie mówią Szpilersi?

Decó (MC, Producent) - “Czwarta płyta Szpilersów od początku była tworzona z myślą o bengerach, numerach mocno bujających głowę. Wiedzieliśmy, że nie wyjdzie z tego typowy, 90tisowy boom bap, więc wpadliśmy na nazwę "Boom Bengers". Muzycznie sięgałem po wesołe i skoczne sample, mocne stopy i werble, Panda na to dograł żywą perkusję, Romek Ślazyk kontrabas, Sad Man położył skrecze i cuty. Tekstowo z założenia miała być luźna i lekka, udało mi się jednak przemycić kilka ważnych tematów. Wokalnie pojawiają się Lajosz i Sensi, trzy kawałki są produkcji Markowego, również on zmiksował i zmasterował "Boom Bengers".”


Sad Man (DJ) - “Zrobiliśmy płytę w których klimatach czujemy się chyba najlepiej, klasyczne brzmienie, klasyczne podejście do Hip Hopu. Najważniejsze żeby bujało głową i chciało urwać kark.”

Płytę można nabyć pisząc bezpośrednio na profil Szpilersi lub też na mail theszpilers@gmail.com, limitowane wersje fizyczne krążka są również dostępne w Warszawie (sklep Side One) oraz w Krakowie (sklep Records Dillaz).

Więcej o płycie i zespole można dowiedzieć się z audycji Radiowej Czwórki “Będzie Głośno”, gdzie niedawno zespół gościł.

https://www.polskieradio.pl/10/5370/Artykul/2195422,Szpilersi-Hiphop-ktory-ma-bujac

Facebook:
Kategoria: hip hop, muzyka, rap
Tagi: szpilersi , boom bengers , nie premiera , decó , sad man , panda , markowy , boombap
  • Dodał: radi
  • Dodany na YT: 2071 dni temu
  • Zakceptowany: 20.10.18
  • Ostatnie zmiany: 20.10.18


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony