Teledysk: TR Warszawa - Inni ludzie feat. Ras, Sokół, DJ B

"Inni ludzie" to spektakl TR Warszawa w reżyserii Grzegorza Jarzyny. Nad jego powstaniem pracował kolektyw twórców, wśród których znaleźli się m.in. aktorzy z zespołu TR Warszawa, kompozytorzy, artyści polskiej sceny hip-hopowej, graficy, animatorzy, artyści wizualni i twórcy wideo. "Inni ludzie" to teatralna adaptacja hip-hopowego poematu Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. 

Jednym z bohaterów spektaklu jest muzyka. Dzięki rekomendacjom Sokoła i Rafała Grobela bity wyprodukowali DJ B i Bartek Kruczyński, muzykę i video na żywo miksuje DJ B. Dodatkowo, specjalnie na potrzeby pracy nad "Innymi ludźmi" Arek RAS Sitarz uczył aktorów rapu. "Inni ludzie" to rzecz o polskim społeczeństwie, w którym pęka międzyludzka więź, a narodowa tożsamość budowana jest na wrogości do tzw. Innych.

To historia ludzi opętanych wizją wirtualnego szczęścia, opowiedziana trashowym językiem reklam, internetowych wpisów i medialnych doniesień, który zatruwa jak smog i blokuje autentyczną komunikację.

Czy łączy nas coś więcej poza dostępem do Internetu? Przeczytaj więcej o spektaklu "Inni Ludzie" - http://bit.ly/InniLudzie Title: Inni ludzie; Artist: TR Warszawa; 

  • Dodał: Aleks71NL
  • Dodany na YT: 1790 dni temu
  • Zakceptowany: 19.05.19
  • Ostatnie zmiany: 19.05.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony