Rockin With Flavor 4th Anniversary

Rockin With Flavor 4th Anniversary
Data: 22.10.11   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Miejsce: Klub Afera, ul. Wolności 38
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Wyniki:
Wyniki

1. Misty Kidd (Irlandia)
2. Hleb (Rosja)

Opis:

Czwarta rocznica ekipy rockingowej „Rockin With Flavor”. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czym jest rocking, kultywować ten taniec czy też po prostu spędzić czas w klubie przy dobrej muzyce funk, rock i soul.
Oprócz jam’u odbędzie się także Rocking Contest 1vs1, szykujemy także specjalną niespodziankę!

W tym roku impreza poszerzyła horyzonty, zaprosiliśmy gości zarówno z Polski jak i z zagranicy, oto niektórzy z nich:

Amigo Rock (Dynasty Rockers/Nowy Jork) – legendarny B-boy/Rocker reprezentujący Manhattan. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał już w latach 70’tych reprezentując grupę „Sure Shot Boys” na Manhattanie, obecnie mieszka na Brooklynie. Reprezentował najsłynniejszą grupę Bboyową na świecie „Rock Steady Crew” w legendarnej bitwie pod Lincoln Center w 1982 r. Dziś reprezentuje jedną z największych ekip rockingowych na świecie – „Dynasty Rockers”. Pomimo swojego wieku cały czas jest aktywnym tancerzem, cechuje go zabawny i bardzo techniczny, manhattański styl. Jego doświadczenie i wiedza na temat tańca są nieocenione dla każdego zainteresowanego rockingiem. Obserwując jego taniec można zauważyć duże podobieństwo do tego w jaki sposób rocking tańczyli bboy’s.

Ringo (Mastermind Rockers/Brooklyn) – oldschoolowy bboy reprezentujący niegdyś ekipę Furious Rockers, oraz rocker z lat 70’tych reprezentujący Mastermind Rockers. Po latach świetności rockingu przestał być aktywny, jednak od kilku lat powrócił z podwójną energią. Zaczął prowadzić warsztaty i sędziować zawody w całym USA (Kalifornia, Floryda, Massachusets). Tym razem przybędzie specjalnie do polski aby nauczać tego tańca. Jego zajęcia są bardzo techniczne i wymagające. Jest najprawdopodobniej najlepszym nauczycielem, od którego miałem okazję poznać ten taniec.

Jeżeli chcesz go bliżej poznać przeczytaj ten wywiad:
https://www.facebook...223497891037279

Misty Kidd (B.U.R.N./Irlandia) – Urodzony we Francji, obecnie mieszka w Dublinie, gdzie współtworzy i reprezentuje tamtejszą scenę. Jego podróże na zachodnie i wschodnie wybrzeże USA umożliwiły mu naukę od prekursorów rockingu – Mastermind Rockers, Dynasty Rockers czy też Lil Dave Rockers. Obecnie propaguje ten taniec w Irlandii, dumny reprezentant ekipy B.U.R.N. zrzeszającej tancerzy z całego świata.

El Griego Rock (Burnproof Rockers/Grecja) – założyciel pierwszej rockingowej grupy w Grecji „Burnproof Rockers” i B.U.R.N. zrzeszającej tancerzy z całego świata. Podczas swojego długiego pobytu w Nowym Jorku miał okazję uczyć się od prekursorów tego tańca. W tym roku wraz ze swoją grupą będzie reprezentował rodzinną Kretę na RWF Anniversary.

Gnom (Rosja) – reprezentant Syberii, obecnie studiuje w czeskiej Pradze. Cechuje go bardzo old school’owy, agresywny styl. Zajął min. drugie miejsce na „Rock Da Funk Jam” w rosyjskim Tver. Organizator imprez i prekursor rockingu w Pradze.

Lenny (Mastermind Rockers/Polska) - obecnie mieszkający w Radomiu członek Nowojorskiej ekipy Mastermind Rockers. Podczas swojego kilkuletniego pobytu w USA miał okazję uczyć się od najlepszych w tej dziedzinie.


Drinkin Fellaz (Pleszew/Wrocław) – ekipa składająca się z trzech rockerów i jednego dj’a. Co roku promują rocking w Polsce organizując swoją imprezę „Drinkin Fellaz Rocking Jam”.

Swingin With The Beat (Pleszew/Kalisz)– najmłodsza, dobrze zapowiadająca się ekipa rockerów.


Więcej info na temat gości wkrótce!

Zasady:

Apache Line a następnie bitwy 1vs1

Jury:

Amigo Rock (Dynasty Rockers/Manhattan)

Ringo (Mastermind Rockers/Brooklyn)

Wawix (Rockin With Flavor)

Kryteria:

wg. sędziów

Program:

Jam, jam, jam, contest, jam, jam, jam

Prowadzący:

Kostek (Rockin With Flavor/Sinior Skład Family)

Dje:

DJ SMUT (Drinkin Fellaz/Wrocław)

DJ Inż. (Inżynierka nie od dziś)

Afterparty:

W tym samym klubie

Dodatkowo:

Warsztaty z Amigo Rock (Dynasty Rockers) i Ringo (Mastermind Rockers)

https://www.facebook.com/event.php?eid=273909782640163

Start:

20:00

Wjazd:

7 zł

Zgłoszenia:

Kostuch87@gmail.com z dopiskiem "RWF"

Nocleg:

http://www.firmy.net/akademiki-i-internaty,ostrow-wielkopolski.html

 http://meteor.turystyka.pl/bartosz-ostrow-wielkopolski,ostrow-wielkopolski.html

  • Dodał: -kostek-
  • Zakceptowany: 29.08.11
  • Ostatnie zmiany: 25.10.11


© 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony