Warsztaty rocking/uprock z Amigo Rock (Dynasty Rockers)

Data: 22.10.11   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Ostrów Wielkppolski
Miejsce: Studio Tańca True School, Kaliska 56
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

UWAGA! W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE NA WARSZTATACH BĘDZIE TAKŻE RINGO ZMIENIAMY FORMUŁĘ WARSZTATÓW. WARSZTATY BĘDĄ TRWAĆ 3 GODZINY, CZYLI O GODZINĘ DŁUŻEJ. JESTEŚMY W TYM WYPADKU ZMUSZENI DO PODWYŻKI CENY NA 80ZŁ. OSOBY KTÓRE WPŁACIŁY WCZEŚNIEJ PIENIĄDZE NA KONTO NIE MUSZĄ DOKONYWAĆ DODATKOWEJ OPŁATY!

Amigo Rock (Dynasty Rockers/Nowy Jork) – legendarny B-boy/Rocker reprezentujący Manhattan. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał już w latach 70’tych reprezentując grupę „Sure Shot Boys” na Manhattanie, obecnie mieszka na Brooklynie. Reprezentował najsłynniejszą grupę Breaking’ową na świecie „Rock Steady Crew” w legendarnej bitwie pod Lincoln Center w 1982 r. Dziś reprezentuje jedną z największych ekip rockingowych na świecie – „Dynasty Rockers”. Można go także zobaczyć na teledysku Africa Bambaataa – Planet Rock. Pomimo swojego wieku cały czas jest aktywnym tancerzem, cechuje go zabawny i bardzo techniczny, manhattański styl.  Jego doświadczenie i wiedza na temat tańca są nieocenione dla każdego zainteresowanego rockingiem. Obserwując jego taniec można zauważyć duże podobieństwo do tego w jaki sposób rocking tańczyli bboy’s.

Wywiad z Amigiem w Super B-Beat Show 2009:
http://homepage.mac.com/djmane1/mystuff/Super_B_Beat_Show_Nov_8_2009.mp3

Africa Bambaataa and Soul Sonic Force – Planet Rock:
http://www.youtube.com/watch?v=b-elzq4IaOk&feature=fvst

 Ringo (Mastermind Rockers/Brooklyn) – oldschoolowy bboy reprezentujący niegdyś ekipę Furious Rockers, oraz rocker z lat 70’tych reprezentujący Mastermind Rockers. Po latach świetności rockingu przestał być aktywny, jednak od kilku lat powrócił z podwójną energią. Zaczął prowadzić warsztaty i sędziować zawody w całym USA (Kalifornia, Floryda, Massachusets). Tym razem przybędzie specjalnie do polski aby nauczać tego tańca. Jego zajęcia są bardzo techniczne i wymagające. Jest najprawdopodobniej najlepszym nauczycielem, od którego miałem okazję poznać ten taniec.

Jeżeli chcesz go bliżej poznać przeczytaj ten wywiad:
https://www.facebook...223497891037279

Zapraszamy na trzygodzinne warsztaty z tymi dwoma kocurami, jeżeli interesuje cię rocking, lub ogólnie uliczny taniec z Nowego Jorku to lekcja z tymi dwoma kocurami jest dla Ciebie obowiązkowa!

[b]Miejsce:[/b]  Ostrów Wielkopolski,  studiu tańca „TRUE SCHOOL”, które mieści się na ulicy Kaliskiej 56 nad sklepem Elter.

[b]Czas:[/b]  22 października (sobota) godz. 15-18

[b]Koszt:[/b] 80 zł

[b]Wpłaty:[/b] Pieniądze można wpłacać na konto:

Grzegorz Kostek
ul. Malińska 15
63-300 Pleszew
31 1140 2004 0000 3002 5458 9788

Z dopiskiem „Warsztaty”

[b]LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!![b]

W razie wątpliwości: 508655718

  • Dodał: -kostek-
  • Zakceptowany: 10.10.11
  • Ostatnie zmiany: 19.10.11


© 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony