Battle of The South | Breakdance Battle

Battle of The South | Breakdance Battle
Data: 28.06.15   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Rzeszów
Miejsce: Hotel Bristol, , Rynek 20
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Wyniki:
Wyniki

Break dance Kids 1vs1:
1. Kapi - ClassSick/Olkusz
2. Wiktor Kalita - Unikal Kids/Rzeszów
3. Kamil ZIomek - UnikalKids/Rzeszów

Break dance Young 1vs1
1. Jacob - Funk Players/Sanok
2. Jasiu - Lubaczów
3. Kołczu - Hustla Crew/Przemyśl

Break dance 1vs1
1. Yarko - Polskee Flavour/Kraków
2. Oski - Skill Fanatikz/Jasło/Lublin
3. Kostek - Oczy Ważki/Rybnik

Break dance 3vs3
1.Polskee Flavour
2.Breaknuts Crew
3.Eudezet Skillz/Oczy Wazki

Opis:

Już 28 czerwca w ramach festiwalu Wschód Kultury w Rzeszowie odbędzie się impreza taneczna jakiej jeszcze nie było!!.Mowa o "BATTLE OF THE SOUTH" czyli zawodach tanecznych, na których zmierza się tancerze breakdance w 4 konkurencjach, a ich sety oceniać będą sędziowie z Polski, Ukrainy. Pula nagród to 6500 zł!!

On the 28th of June within Wchod Kultury in Rzeszow , there will be dance competition like never before! It's BATTLE OF THE SOUTH, dance competition on which dancers will challenge in battles in four categories . Their confrontations will be evaluated by judges from Poland and Ukraine. The jackpot is 6500 zł!

TERMIN / DATE
28 czerwca 2014 28 June 2014 

MIEJSCE / PLACE
Sala koncertowa w HOTELU BRISTOL
ul.Rynek 20, Rzeszów
http://www.bristol-rzeszow.pl/




 















PARTNERZY / PARTNERS
Szkoła Tańca Street Life​

Zasady:

Eliminacje: Przy dużej ilości zgłoszeń odbędą się otwarte losowe bitwy, spośród których sędziowie wybiorą TOP 16. Następnie systemem pucharowym odbędą się bitwy, aż do wyłonienia zwycięzców. Rozegrana zostanie również bitwa o 3 miejsce.

Kategorie:

3 vs 3 Breakdance 
1 vs 1 Breakdance (od 15 lat / from 15 years)
1 vs 1 Breakdance Young (od 8 do 15 lat / from 8 to 15 years) 
1 vs 1 Breakdance Kids (do 8 lat / to 8 years old)

Jury:

Lussy Sky / Ukraina
https://www.facebook.com/pages/Lussy-Sky/1558561071052126  
Kuzya / Polska 
https://www.youtube.com/watch?v=t9lyi9h-GF8
Kleju / Polska 
https://www.facebook.com/bboykleju.official  

Kryteria:

WEDŁUG KRYTERIÓW SĘDZIÓW / CRITERIA BY JUDGES

Program:

PROGRAM / SCHEDULE
11:00 Wstęp dla tancerzy
12:00 DARMOWE warsztaty z Bboy Kleju (1,5 h warsztatów)
13:30 Wstęp dla publiczności
14:00 Eliminacje kategorii 1 vs 1 Breakdance Kids i Young
15:00 1/8 1/4 1/2 kategorii Breakdance Kids i Young
16:00 Finały kategorii Breakdance Kids i Young
16:30 Przerwa organizacyjna
16:45 Eliminacje kategorii 1 vs 1 Breakdance 
17:45 Eliminacje kategorii 3 vs 3 Breakdance
19:00 Przerwa organizacyjna
19:30 1/8 1/4 1/2 kategorii Breakdance 1 vs 1 i 3 vs 3
20:30 Finały kategorii
21:00 Koniec zawodów
22:00 After party w klubie festiwalowym

Nagrody:

3 vs 3 Breakdance
1 miejsce/place 2000 zł + dyplomy +nagrody rzeczowe 
2 miejsce/place 1500 zł + dyplomy +nagrody rzeczowe 
3 miejsce/place 1000 zł + dyplomy +nagrody rzeczowe 

1 vs 1 Breakdance 
1 miejsce/place 700 zł + dyplomy +nagrody rzeczowe 
2 miejsce/place 500 zł + dyplomy +nagrody rzeczowe 
3 miejsce/place 300 zł + dyplomy +nagrody rzeczowe 

1 vs 1 Breakdance Kids and Young
1 miejsce/place 500 zł + dyplomy +nagrody rzeczowe 
2 miejsce/place 250 zł + dyplomy +nagrody rzeczowe 
3 miejsce/place 100 zł + dyplomy +nagrody rzeczowe 
+ nagrody rzeczowe dla wszystkich tancerzy

Prowadzący:

Rademenez /  Polska
https://www.facebook.com/rademenezofficial 

Dje:

Dj Plash / Polska
https://www.facebook.com/plashone 

Afterparty:

Silent Disco w Klubie Festiwalowym (duży namiot, który znajduje się 500 metrów od miejsca zawodów, a w nim darmowe after party na słuchawkach i na jednym kanale dobra muza dla tancerzy)

Dodatkowo:

W dniu zawodów od 12:00 odbędą się darmowe warsztaty z bboy Kleju
Dla wszystkich tancerzy woda gratis
Dla wszystkich najmłodszych tancerzy dyplomy i medale za udział w zawodach  

Start:

12:00 Warsztaty z Bboy Kleju FREE!!
14:00 Start zawodów 

Wjazd:

DARMOWY / FREE

Zgłoszenia:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:
http://goo.gl/forms/P2UGBs8iwe 

Lista startujących:

LISTA STARTOWA (będzie aktualizowana codziennie aż do 27 czerwca, zapisy będą możliwe jeszcze w dniu zawodów 28 czerwca w rejestracji - choć mamy mała prośbę - NIE ZOSTAWIAJCIE TEGO NA OSTATNIĄ CHWILĘ!!):

ZAPISY!! MOŻLIWE SA PRZEZ FORMULARZ:
http://goo.gl/forms/P2UGBs8iwe

>>Breakdance 3 vs 3<<
Kru Gang
Unity 
Hustla Crew
Wataha Breakers
Biłgorajskie Smyki
Bruk Style
Funk Players
Kind of Funky
Breaknuts Crew
2w1 Banda
Spontan Funky Shit
Stare Pryki i Młody
Skill Fanatikz
Unity 2
Eudezet Skillz
Bielskill Crew

>>Breakdance 1 vs 1 (od 15 lat):
Siwy
Dzikus
Solnik
Żurek
No name
Siwy
Ducha
Falco
Kropa
Yellow
Miki
Strusiu
Sapa
Cysiu
Bzyk
Łysy
Tag
Karaś
Bzyk
Karton
Kido
Paulina
Kevin
Oski
Stachoo
Hevy
Kama
Enzi
Karton
Pepe
Zwierzu
Szczupak
Raffz
Keron

>>Breakdance 1 vs 1 (od 8 do 15 lat):
Bartez
Kołczu
Domin
Miro
Jacob
Oli
Jasiu
Ahmed
Karol Zahuta
Maks Sikora
Adrian Sawczuk
Adi
Frankof
Kosmo

>>Breakdance 1 vs 1 (do 8 lat):
Kapi
Antoś
Patryk Mielniczek 
Hadała Maciek
Kalita Wiktor
Kardyś Wiktor
Kobak Leon
Kopciuch Dominik
Łącki Błażej
Malec Kuba
Szela Kacper
Tokarczyk Piotr
Zawadzki Filip
Ziomek Kamil

 

Dojazd:

>>MAPA DOJAZDU<<

Nocleg:

TANI NOCLEG / CHEAP BED
http://www.ptsm-alko.pl/ 20 M OD ZAWODÓW
http://www.hostelpromenada.pl/ 150 M OD ZAWODÓW
http://www.hostelomega.pl/ 700 M OD ZAWODÓW
http://hotelerzeszow.w.interia.pl/hotelsportowy.html 1000 M OD ZAWODÓW
http://reshotel.pl/ 2900 M OD ZAWODÓW
http://www.metalowiec.ipr.pl/ 3000 M OD ZAWODÓW
http://www.ur.edu.pl/studenci/zakwaterowanie-domy-studenta/informacje-o-domach-studenckich 3000 M OD ZAWODÓW
http://akademiki.portal2.prz.edu.pl/ 3500 M OD ZAWODÓW
http://hotelerzeszow.w.interia.pl/hotelsportowy.html SPIS HOTELI
ORGANIZATORZY / ORGANIZERSRzeszowski Dom Kultury​

  • Dodał: !EMEZ
  • Zakceptowany: 23.04.15
  • Ostatnie zmiany: 29.06.15


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony