Summer Breaks & Beats Jam | Bartez | Funk’B + Projekcja "James Brown Live"

Summer Breaks & Beats Jam | Bartez | Funk’B + Projekcja James Brown Live
Data: 20.07.12   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: Klub "Analog", Nowogrodzka 11 (w podwórzu)
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Impreza:

Summer Breaks & Beats Jam | Bartez | Funk’B

 

Miejsce:

ANALOG Klub / analogklub.pl /

Warszawa Centrum, Nowogrodzka 11 (w Podwórzu)

 

Kiedy:

20 lipiec 2012 Piątek

 

Muzyka:

Funk, NuFunk, GhettoFunk, FunkyBreaks, B-Boy Breaks, Rap, Disco, Reggae, Mashups

O najlepszej jakości oprawę muzyczną zadbają dj'e:

- BARTEZ / 3MIASTO

- FUNK'B / FUNKROCKASS

 

Start :

21.00 - B-Boy Jam & Projekcje filmów między innymi koncert „JAMES BROWN LIVE” następnie koła dla Bboys i Bgirls i party do rana !;)

Konkurs:

- Chcesz zobaczyć ponadto jakiś film muzyczny tego wieczoru? Weź udział w wydarzeniu, udostępnij na swoim profilu oraz napisz Tytuł filmu jaki chcesz/chciałabyś obejrzeć. Nagroda: Wjazd dla 2 osób na event + 2 talony na piwo w barze.

 

DODATKOWO: Summer Breaks & Beats Jam jest OFICJALNYM BIFOREM : BREAK YA DOPING, czyli Bboy Contestu 2vs2, które odbędzie się dzień później w w Cudzie Nad Wisłą I Nowym Życiu, link do wydarzenia :
http://www.facebook.com/events/360171044051530/

 

Wjazd: do 22.00 Free,  później 5zł - lista FB (każdy kto kliknie „wezmę udział”)

 / 10zł normalny

-----

Bio:

DJ BARTEZ

Pochodzi z Trójmiasta. Jego inspiracje muzyczne to klasyczne brzmienia hiphopu, funk, soul oraz „połamane dźwięki” i współczesne trendy muzyki klubowej.

Przygodę z kolekcjonowaniem czarnych płyt i sztuką miksowania muzyki z gramofonów zaczął już w latach 90-tych. Od tego czasu zagrał niezliczoną ilość imprez. Początkowo grywał między innymi w znanym przed laty gdyńskim klubie Zoom Cafe, kultowym sopockim Non-Stopie i na niezapomnianych imprezach w gdańskim klubie Parlament (Orange Planet). Był również współorganizatorem wielu pamiętnych eventów w Trójmieście. Jako scratcher występował na wielu koncertach z muzykami i projektami muzycznymi ze sceny hiphopowej i klubowej. 

Znany z wielu mixtape'ów, niektóre z nich można posłuchać na: http://soundcloud.com/djbartez

 

Obecnie jest częstym gościem najlepszych klubów w całej Polsce.

A jego styl to połączenie najlepszych imprezowych mashupów i bangerów, wszystko po to, aby muzyka sprawiała przyjemność. Sety Barteza przepełnia energia i spontaniczność, całość zawsze urozmaica skreczami i trikami. Mixowana muzyka stwarza taki klimat na imprezie,że nie ma możliwości, aby ustać w miejscu.

 

DJ FUNK’B

Na swoim koncie ma występy m.in z takimi ludźmi jak: Dj’ Twister, Dj Spike,

Dj’Cent, Dj Przeplach, Dj’ Toni Montana (Niemcy), Dj Shockwave (UK), Dj’em Chrisem Blade (Niemcy), bandem Fusik (USA).

Kiedyś bboy we własnej osobie, dziś grywa eventy w całej Polsce, Niemczach (które jak sam mówi “są dla niego drugim domem”), a w 2011 roku po raz pierwszy zagrał na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

W 2007 roku wydał mixtape “Let’s get back to the oldschool”, we współpracy z Dj Horbą którego można usłyszeć w Kopenhadze, Niemczech, Czechach, Białorusi, Anglii. Jego ulubione style muzyczne to: Funk, Disco, Old school True School Rap, a jego pasja do muzyki nie pozwala nudzić się na parkiecie! Miłość do muzyki przejawia się nie tylko w graniu ale również w aktywowaniu kultury hip-hop.

Był pomysłodawcą i współorganizatorem undergrundowych trójmiejskich bboy jamów “Let’s Get Back to the Old School”, które z czasem urosły do rangi krajowej, był współorganizatorem dwóch edycji legendarnych jamów w Trójmieście: “Hip – Hop Summer Jam”, współtworzył projekt unijny “Soul of Hip – Hop”, a także byl współorganizatorem międzynarodowego eventu : Adidas Orginals Rocks the Floor, czyli tanecznych bitew Bboy’s i B girl’s przy muzyce na żywo, graną przez band prosto z florydy.

W 2008 roku przeniósł się do Warszawy, gdzie szybko został doceniony przez tutejszą scenę. Przez jakiś czas udzielał się redakcyjnie pisząc artykuły do Flava Dance Magazine, a obecnie odpowiada on za dział muzyczny na Break.pl. Wiosną 2009 roku dołączył do warszawskiej ekipy Funkrockass (Półfinaliści programu „Mam Talent”).

 

Wydarzenie na Face: http://www.facebook.com/events/250336828410761/

 

Patronat:

Break.pl

Mobilizacja.pl

Aktivist

Hip-Hop.pl

Radio Kampus

! ! ! Zapraszamy ! ! !

Summer Breaks & Beats Jam | Bartez | Funk’B + Projekcja James Brown Live
Summer Breaks & Beats Jam | Bartez | Funk’B + Projekcja James Brown Live

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2022 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony