MR WIGGLES w Polsce!!! (W-wa)

MR WIGGLES w Polsce!!! (W-wa)
Data: 21.08.12   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: Step Dealers, ul. Miedziana 11
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

WARSZAWA (organizator Ann Marie Ryfa Ree/ Step Dealers) 

KIEDY:
21-22/08/2012

OPIS: 

Kocury i Kocurki, 
specjalnie dla Was, w specjalnym wydaniu, we współpracy z wyjątkowym gościem, stworzyliśmy wydarzenie, które stawia na troszkę innego rodzaju rozwój niż zazwyczaj. 21-22 sierpnia, nigdzie indziej niż w Step Dealers, będziemy mieli okazję pojamować (w kołach, parach, walcząc, bawiąc się… cokolwiek przez to rozumiecie) pod okiem legendy Hip-Hopu i ‘człowieka orkiestry’ – mr’a Wigglesa, a o muzykę zadbają odpowiedni DJs, którzy rozumieją potrzebę dobrej muzyki dla tancerzy.
Jakie profity to dla nas oznacza? Bynajmniej nie tylko pokazanie się Wiggsowi, ale też indywidualne porady z jego strony i rozmowy z tym człowiekiem, tańczenie z nim, które w rezultacie dadzą nam co nieco ponad to, co wynieść można z klasycznych warsztatów. Ja sama (Ryfa Ri) miałam okazję przeżyć takie wspólne tańczenie i muszę przyznać z radością, że jest to jedna z najbardziej zabawkowych i wartościowych rzeczy ever. Nie będziemy prosić pana Clemente, żeby nam poklaskał i podniósł nas na duchu, ale, żeby powiedział, co naprawdę myśli, żebyśmy wiedzieli co pielęgnować, a co wziąć pod uwagę w przyszłości naszego tańczenia i ‘HipHopowania’.
Z założenia event jest rodzinny, funkowy, zchillowany i nastawiony na 100% zajawki. I liczę, że wszyscy zebrani po równo skorzystają z tego, co się będzie wydarzać, niezależnie od 'stażu'.
Poza jamowaniem przygotowaliśmy rozgrzewkę ( mieszczącą się w cenie dnia) – rozgrzewka będzie ze mną (nie muszę sobie płacić ;) i ma na celu nabranie pozytywnej energii i zarażenie nawet najbardziej zmęczonych lub zestresowanych uczestników zapałem do rzucania bomb na parkiet. Gwoli ścisłości: podczas rozgrzewki będziemy tańczyć nieograniczony „streetdance” , a nie kręcić głową i ramionami.
Drugiego dnia odbędzie się After Session Talk, które będzie po części panelem dyskusyjnym, podczas którego na pewno dotkniemy ważnych tematów historycznych i będziemy mogli zadawać pytania, ale też podsumowaniem naszej dwudniowej sesji, wyrażaniem opinii. Więc wieczorkiem 22.08 przy cichej muzyce (weź ze sobą coś do jedzenia i picia :)), pogaduchy wszystkich uczestników sesji, od początkujących, po Mr’ a Wigglesa.
Planowane jest również malowanie graffiti, czas w trakcie ustalania.
Zapraszamy wszystkich! Liczy się kolejność zgłoszeń. Informacje szczegółowe poniżej.
Dla osób spoza granic Warszawy chcących zostać na 2 dni, udostępniamy nocleg w Step Dealers za symboliczną dyszkę. Mamy kanapy łóżka, poduch i kocyki też się znajdą.

POZDRO!

MIEJSCE: 
Step Dealers, ul. Miedziana 11, Warszawa

DJs:
*LAZY ONE
… so funky funky DJs to be announced :)

SCHEDULE:

21.08.2012:

17:00- 18:00 – Rozgrzewka/ Ryfa
18:00 – 22:00 – Jam/ Mr Wiggles

22.08.2012:

17:18:00 – Rozgrzewka/ Ryfa
18:00 – 22:00 – Jam/ Mr Wiggles
22:00 - ??? – After session talk

W międzyczasie będziemy malować Graffiti, godzina w trakcie ustalania.

CENNIK ( niestety nic za friko, ale jest bardzo tanio):

*Pierwszy dzień:
1h – Ryszarda Ryfa, rozgrzewka
4h – Mr Wiggles, jammin’
= 80PLN

*Drugi dzień:
1h - Ryszarda Ryfa, rozgrzewka
4h – Mr Wiggles, jammin’
+ panel talk
= 90PLN

*Dwa dni = 150 PLN

*Nocleg w studio (z 21 na 22 oraz z 22 na 23 sierpnia) = symboliczne 10 zł

ZAPISY:
info@stepdealers.com Prosimy o podanie Imienia, Nazwiska, Numeru telefonu komórkowego i oczywiście konkretnego zgłoszenia. Np. Dwa dni + nocleg 21/22.08 . 

Ze względu na Wasz komfort tańczenia i komfort indywidualnych rozmów/ tańców z Wigsem, nie może nas być zbyt dużo. Dlatego ilość uczestników wydarzenia jest ograniczona. Zapisujcie się i klepcie miejsca, czasu już bardzo mało, ale też jeżeli chcecie zrezygnować, poinformujcie nas o tym, niech skorzystają inni! ;)

PIONA.
  • Dodał: polegalu
  • Zakceptowany: 04.08.12
  • Ostatnie zmiany: 06.08.12


© 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony