Mr. Wiggles w Step Dealers, JAM

Mr. Wiggles w Step Dealers, JAM
Data: 21.08.12   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: Step Dealers, Miedziana 11
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Mamy zaszyć poinformować Was, że już 21 i 22 sierpnia w naszym studio Step Dealers, będziemy przez dwa dni gościć legendarnego, chyba wszystkim znany tancerza Mr. Wiggles! Mr Wiggles - którko mówiąc człowiek legenda, jeden z najważniejszych tancerzy popping, rocking, breaking, hip hop w historii, członek takich ekip jak Rock Steady Crew, The Electric Boogaloos, Zulu Nation.


Więcej o Mr. Wiggles możecie dowiedzieć się z jego bloga: http://www.mrwiggles.biz/mr_wiggles_home_page.htm

Specjalnie dla Was, dzięki zaangażowaniu RYFY, stworzyliśmy wydarzenie, które stawia na troszkę innego rodzaju rozwój niż zazwyczaj.

21-22 sierpnia, nigdzie indziej niż w Step Dealers, będziemy mieli okazję pojamować (taniec w kołach, w parach, walki, zabawa…) pod okiem legendy Hip-Hopu i ‘człowieka orkiestry’ – mr’a Wigglesa, a o muzykę zadbają odpowiedni DJs, którzy rozumieją potrzebę dobrej muzyki dla tancerzy.


Jakie profity to dla nas oznacza?
Bynajmniej nie tylko pokazanie się Wiggsowi, ale też indywidualne porady z jego strony i rozmowy z tym człowiekiem, tańczenie z nim, które w rezultacie dadzą nam co nieco ponad to, co wynieść można z klasycznych warsztatów. J

Nie będziemy prosić Mr. Wigglesa, żeby nam poklaskał i podniósł nas na duchu, ale, żeby powiedział, co naprawdę myśli, żebyśmy wiedzieli co pielęgnować, a co wziąć pod uwagę w przyszłości naszego tańczenia i ‘HipHopowania’.
Z założenia event jest rodzinny, funkowy, zchillowany i nastawiony na 100% zajawki. I liczymy, że wszyscy zebrani po równo skorzystają z tego, co się będzie wydarzać, niezależnie od 'stażu'.

Poza jamowaniem przygotowaliśmy rozgrzewkę ( mieszczącą się w cenie dnia) – rozgrzewke poprowadzi RYFA i ma na celu nabranie pozytywnej energii i zarażenie nawet najbardziej zmęczonych lub zestresowanych uczestników zapałem do rzucania bomb na parkiet. Gwoli ścisłości: podczas rozgrzewki będziemy tańczyć nieograniczony „streetdance” , a nie kręcić głową i ramionami.

Drugiego dnia odbędzie się After Session Talk, które będzie po części panelem dyskusyjnym, podczas którego na pewno dotkniemy ważnych tematów historycznych i będziemy mogli zadawać pytania, ale też podsumowaniem naszej dwudniowej sesji, wyrażaniem opinii. Więc wieczorkiem 22.08 przy cichej muzyce (weź ze sobą coś do jedzenia i picia :)), pogaduchy wszystkich uczestników sesji, od początkujących, po Mr’ a Wigglesa.

Planowane jest również malowanie graffiti, czas w trakcie ustalania.

Zapraszamy wszystkich!
Liczy się kolejność zgłoszeń.

Informacje szczegółowe poniżej.


MIEJSCE:
Step Dealers, ul. Miedziana 11, Warszawa

DJs:
*LAZY ONE
… so funky funky DJs to be announced :)

PLAN:

21.08.2012:

17:00- 18:00 – Rozgrzewka/ Ryfa
18:00 – 22:00 – Jam/ Mr Wiggles

22.08.2012:

17:18:00 – Rozgrzewka/ Ryfa
18:00 – 22:00 – Jam/ Mr Wiggles
22:00 - ??? – After session talk

W międzyczasie będziemy malować Graffiti, godzina w trakcie ustalania.

CENNIK:

*Pierwszy dzień:
1h – Ryszarda Ryfa, rozgrzewka
4h – Mr Wiggles, jammin’
= 80PLN

*Drugi dzień:
1h - Ryszarda Ryfa, rozgrzewka
4h – Mr Wiggles, jammin’
+ panel talk
= 90PLN

*PANEL dyskusyjny: 20 PLN

*Dwa dni = 150 PLN

*Nocleg w studio (z 21 na 22 oraz z 22 na 23 sierpnia) = symboliczne 10 zł ( 1 noc 5pln od osoby)

ZAPISY:
info@stepdealers.com
Prosimy o podanie Imienia, Nazwiska, Numeru telefonu komórkowego i oczywiście konkretnego zgłoszenia. Np. Dwa dni + nocleg 21/22.08 .

Ze względu na Wasz komfort tańczenia i komfort indywidualnych rozmów/ tańców z Wigsem, nie może nas być zbyt dużo. Dlatego ilość uczestników wydarzenia jest ograniczona. Zapisujcie się i klepcie miejsca, czasu już bardzo mało, ale też jeżeli chcecie zrezygnować, poinformujcie nas o tym, niech skorzystają inni! ;)Śledźcie też wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/371759639559121/

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking , graffiti , locking , popping , rocking
Tagi: brak
  • Dodał: StepDealers
  • Zakceptowany: 10.08.12
  • Ostatnie zmiany: 10.08.12


© 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony