8. Urodziny Aloha Entertainment | Warszawa, klub 55 | 17.04.2015

 8. Urodziny Aloha Entertainment | Warszawa, klub 55 | 17.04.2015
Data: 17.04.15   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: Klub 55, ul. Żurawia 32/34
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Lata mijają, dzieci się rodzą, nalefki się robią, hip-hop gra w głośnikach, a wydawnictwo Aloha Entertainment świętuje swój kolejny jubileusz. Hawajski syndykat wraz z zaprzyjaźnionymi ananasami wszelkiej maści swoje 8. urodziny świętuje w piątek 17 kwietnia w warszawskim klubie 55. Imprezę uświetnią wyjątkowe występy; zagrają Numer Raz, Blady Kris, Na Pół Etatu, Klemens oraz specjalnie zaproszeni goście. Imprezę poprowadzi Proceente, afterparty rozkręcą DJ DTL oraz DJ Beredson. Na tych, którzy pojawią się w klubie, czeka moc hip-hopowych atrakcji, wydawnictwo Aloha Ent. do każdego zakupionego biletu dodaje gratis wybraną płytę CD*. Bilety na imprezę będą numerowane, warto zachować bilet, by móc wygrać jedną z nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów imprezy.

Data: 17.04 (piątek)
Mejsce: klub 55, ul. Żurawia 32/34
występy: Numer Raz, Blady Kris, Na Pół Etatu, Klemens oraz goście specjalni
Prowadzenie: Proceente 
before/after: DJ DTL, DJ Beredson
start imprezy: 20.00
start koncertów: 21.45

bilety do nabycia w klubie: 20zł (do każdego biletu płyta CD gratis*)
po 23.30 lista FB Free

*Płyta CD gratis w cenie biletu (do wyboru):
- EmazetProcent "Jedyneczka"
- Proceente "Znaki Zapytania 2 Mixtape"
- Kfiat "Człowiek Orkiestra"
- Klemens/Tomaj "Multiplayer EP"
- Maxim/Blaze "Reszty Nie Trzeba"
- Blaze "Zwalniam Mixtape"Numer Raz

Zawsze Spoko. Żywa legenda polskiego hip-hopu, raper i dziennikarz radiowy, współtwórca formacji Warszafski Deszcz. Grał na 5. Urodzinach Alohy i był to świetny występ. Impreza udała się znakomicie, 8. urodziny Aloha Ent. m.in. dzięki Numerowi zapowiadają się równie epikurejsko i zacnie. Numer zagra swoje największe szlagiery plus zapewne coś z repertuaru Aloha x Zawsze Spoko.

Numer Raz na fb: https://www.facebook.com/NUMERRAZ.WFD

Blady Kris

Krzysztof Kadela, znany jako Blady Kris, to najpopularniejszy polski beatboxer. Jest pierwszym Mistrzem Polski Beatboxu oraz zasiada jako sędzia w międzynarodowych bitwach beatboxowych.Na co dzień ten miłośnik psów zajmuje się komponowaniem i produkcją muzyczną oraz konsekwentnie buduje i rozwija swoją markę.

Blady Kris na fb: https://www.facebook.com/bladykris

Na Pół Etatu

Trzy osoby, trzy charaktery, trzy światy, jedno podejście do sprawy. Na Pół Etatu to dwóch braci - Quiz i Feelhip oraz zaprzyjaźniony dj - Slip.
Wychowani na klasycznym brzmieniu hip-hop'u lat dziewięćdziesiątych, do dziś pozostają wierni tamtemu charakterowi rapu. Brzmienie oparte o analogowy sampling i dotyk padów empecetki to nie szpan, to norma i kwintesencja zajawki producenckiej Quiz'a. 

Na Pół Etatu na fb: https://www.facebook.com/NaPolEtatu

Klemens

Raper pochodzący z Grudziądza. Działalność artystyczną prowadzi od dwunastu lat. Ma w dorobku ponad setkę supportów / koncertów, dziewięć nieoficjalnych wydawnict solowych oraz z grupą Siedem. W mau 2014 r wraz z producentem Tomajem wydał epkę "Multiplater", która ukazała się nakładem Aloha Entertainment. Nagrywał z takimi raperami jak VNM, Bisz, Hades, Green, Proceente, Diox, Muflon, Lilu. Pod koniec lutego 2015 światło dzienne ujrzy jego nowy solowy projekt "Singleplayer".

Klemens na fb: https://www.facebook.com/KlemensRAP
Klemens na Instagram: http://instagram.com/klemensbartek

Proceente

Gospodarz wieczoru. Raper, dziennikarz i freestyleowiec, właściciel wydawnictwa Aloha Entertainment. Debiutancka płyta Proceente ukazała się w 2004 nakładem legendarnego wydawnictwa RRX. Ma na swoim szereg projektów studyjnych: "Szybki Szmal Mixtape" (2005), EmazetProcent "Jedyneczka" (2007), "T.O.A.S.T. Mixtape" (2009), "Galimatias" (2009), "Dziennik 2010" (2010), "ALOHA 40%" (2011), "Dzień Z Życia Mistrza Ceremonii Mixtape" (2012). Najnowsza płyta Proceente pt. "Zupynalekfisplify" ukazała się jesienią 2014. W piątkowe wieczory o godz. 21:00 wraz z DJ'em Anuszem prowadzi autorską audycję muzyczną „Hip-Hop Kampus” w Akademickim Radiu Kampus (Warszawa, 97.1 FM).

Proceente na fb: https://www.facebook.com/proceente40
Proceente na instagram: https://www.instagram.com/proceentealoha

  • Dodał: urbangarden
  • Zakceptowany: 25.03.15
  • Ostatnie zmiany: 25.03.15

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2022 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony