Bitwa Freestyle podczas X edycji Mazury Hip-Hop Festiwal !

Bitwa Freestyle podczas X edycji Mazury Hip-Hop Festiwal !
Data: 06.08.11   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Giżycko
Miejsce: Twierdza Boyen
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

Już 6 sierpnia w amfiteatrze Twierdzy Boyen w Giżycku na fanów wolnego stylu czeka nie lada atrakcja, jubileuszowa bitwa freestyle podczas MHHF w dniach 4-6 sierpnia w Giżycku.

Od 10 lat pierwszy tydzień sierpnia w Polsce dla wszystkich fanów hip hopu kojarzy się tylko z jednym - Mazury Hip-Hop Festiwalem. W tym roku odbędzie się X jubileuszowa edycja największego i najstarszego w Polsce festiwalu kultury hip hop.

Zwycięzca bitwy zgarnie wspaniałe nagrody: 500zł, profesjonalny mikrofon od SoundStore, zapas Las Vegas Power Energy Drink, ciuchy od Mass Denim 98 oraz beczkę piwa Carlsberg.

Wspaniała atmosfera, tysiące fanów, najlepsze koncerty, polscy artyści wraz z gwiazdą wieczoru z Nowego Jorku M.O.P. na czele to wszystko czeka na Ciebie od 4 do 6 sierpnia w Twierdzy Boyen w Giżycku. Zwycięzca bierze wszystko, ale dla zdobywcy drugiego miejsca również przewidzieliśmy ciekawe nagrody w postaci ciuchów od Mass Denim 98 i Las Vegas Power Energy Drink.

Jeśli dodamy do tego jury z czołówką najlepszych freestyle'owców w kraju, to robi się jeszcze bardziej ciekawie. W loży sędziowskiej zasiądą: RUFIN MC, TE-TRIS i FLINT.

Mało? Pozostało zdradzić jeszcze kto zajmie się oprawą muzyczną podczas bitwy oraz kto poprowadzi tak zacne i wspaniałe wydarzenie. Muzycznie zagrają DJ MINI'ster, DJ CUBE, a towarzyszyć im będzie Jarek „Justin' Kulik na bębnach.

Całość tak jak w latach poprzednich poprowadzi członek Szybkiego Szmalu - Proceente!

Nie czekaj, wyślij swoje zgłoszenie już dzisiaj, tytuł i sława najlepszego freestyle'owca największej i najbardziej prestiżowej imprezy hip hop'owej w Polsce czeka właśnie na Ciebie!


Zgłoszenia wysyłajcie naFREESTYLE@MHHF.PLpodając imię i nazwisko, ksywę, miasto, nr telefonu do PIĄTKU 5 SIERPNIA 2011r.

Poniżej możecie zobaczyć zaproszenie Proceenta na bitwę Freestyle do Giżycka na X jubileuszową edycję Mazury Hip-Hop Festiwal.

http://www.youtube.com/watch?v=0aPsYKzFIuY

INFO:
Bitwa Freestyle podczas X edycji Mazury Hip-Hop Festiwal - 06.08.2011r
miejsce: Giżycko, Twierdza Boyen
nagrody: Zwycięzca: 500zł, profesjonalny mikrofon od SoundStore, zapas Las Vegas Power Energy Drink, ciuchy od Mass Denim 98 oraz beczka piwa od Carlsberg
2 miejsce: ciuchy od Mass Denim 98, Las Vegas Power Energy Drink

Jury: RUFIN MC, TE-TRIS, FLINT
Gramofony:
DJ MINI'ster, DJ CUBE & Jarek „Justin" Kulik na bębnach.
Prowadzenie: Proceente

Eliminacje: 14:30
Bitwa: 17:20


BILETY do nabycia na
www.cik.sklep.pl / www.ticketpro.pl / www.hip-hop.pl / www.rapiszon.pl, GIŻYCKU oraz w salonach EMPiK w całej POLSCE!

Więcej informacji na
www.mazuryhiphopfestiwal.pl

Facebook:
Kategoria: hip hop, freestyle
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 16.07.11
  • Ostatnie zmiany: 28.07.11


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony