O.S.T.R & HADES Suport: Zorak, Mango Collective

O.S.T.R & HADES Suport: Zorak, Mango Collective
Data: 24.03.13   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Kraków
Miejsce: Klub Studio, Kraków, ul. Budryka 4
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

O.S.T.R i Hades w Krakowie!  


24 marca w krakowskim Klubie Studio wystąpi O.S.T.R w duecie z Hadesem. Raperzy promować będą swój najnowszy krążek pt. "Haos". Przed nimi na scenie pojawią się: Mango Collective i Zorak!


O.S.T.R. to artysta, który właściwie nie musi już niczego udowadniać. Cieszy się respektem zarówno Michała Urbaniaka jak i zawodników rugby. Album "Haos" jest pierwszym przypadkiem rap - duetu w bogatej dyskografii artysty. Co ciekawe, jego kompan to nie osoba z bliskiego entourage, ale artysta, z którym wcześniej nie współpracował. Hades to raper, który jeszcze nie doczekał się masowej popularności, ale wśród znawców tematu od dawna wskazywany jest na nową nadzieję polskiego rapu.


Mango Collective to formacja, która przez cały czas z konsekwencją rozwija ideę hip-hopu organicznego – granego na żywych instrumentach, bez użycia sampli. Sześcioosobowy skład porusza się w nurcie hip-hopowo – soulowym, ale nie odcina się od innych wpływów, dzięki czemu ich muzyka łączy ze sobą wiele, często odległych, muzycznych światów.


Zorak to właściwie Marcin Szymański, urodzony 11 marca 1986, polski beatboxer i raper. Mistrz Polski WBW Beatbox Battle 2008. Członek zespołów Broklin, Sound-Busters, NTK oraz Tabasko. Wystąpił do tej pory gościnnie na płytach takich wykonawców jak: Familia H.P.,

O.S.T.R., Enter, Hom Gotti, POE (Projekt Ostry Emade) oraz Voskovy.


Ceny biletów:

Ulgowe: 30 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)
Zwykłe: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu)

Bilety są dostępne w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl.

Bilety dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10) oraz w CartonShopie (ul. Floriańska 36).


 

 

 

Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: BBoy Zielony
  • Zakceptowany: 14.03.13
  • Ostatnie zmiany: 14.03.13

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2022 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony