Wyniki: |
|
Breakdance formacje 1. Nightmares 2 .C.T.Group 3. Nasa 4. Wyindywidualizowanych z Rozentuzjazmowanego Tłumu
Breakdance solo 1. Eskobar (OCTAGON) Szwecja 2. Jeziorskee (LAJONY KINGZ) 3. Pajda (NIGHTMARES/OCTAGON) 4. Glinek (NIGHTMARES)
Popping - Locking solo 1. Siwek Jarosław - Warszawa 2. Bieńkowski Damian - Olsztyn 3. Jaremin Marta - Gdańsk
Hip-Hop duety 1. Agnieszka Jaśkowska, Ewa Bielak - Kąty Wrocławskie 2. Paweł Kokowski, Ola Papiór - Wrocław 3. Michał Czyżewski, Paweł Gaj - Wrocław
Hip-Hop formacje 1. Fair Play Kwadrat - Białystok 2. Maska - Kąty Wrocławskie 3. Kolor - Białystok
Hip-Hop solo 1. Papiór Ola Wrocław 2. Kuciak Grzegorz Gorzów Wlkp 3. PABLO Gdańsk |
|
Opis: |
IMPREZA: RYTM ULICY - PIŁA 2008
KIEDY: 15-16 MARCA
GDZIE: Klub BROWAR Piła ul Bydgoska 35
|
Zasady: |
Regulamin
- Każdy z uczestników zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem turnieju.
- Organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni i na sali.
- Organizator nie sprawuje opieki nad uczestnikami.
- Wymiary parkietu 8 x 8 m.
- Na prowadzenie reklamy, w każdej postaci należy uzyskać zgodę organizatora.
- Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania przepisów BHP i P.POŻ obowiązujących na terenie obiektu.
- Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów na sali.
- Każdy uczestnik opłaca opłatę startową 20 zł.
- W przypadku, gdy uczestnik bierze udział w więcej niż jednej kategorii, doliczana jest opłata 10 zł za każdą kolejną wybraną konkurencję.
- Każda osoba tańcząca zobowiązana jest przy wejściu okazać się identyfikatorem stwierdzającym danej tejże osoby, która bierze udział w zawodach.
- Jury składa się z dwóch grup trzyosobowych, które mają wyłączne prawo oceniania zawodów.
- Wszelkie niestosowne gesty lub komentarze w trakcie trwania imprezy oraz ogłaszania wyników, są równoznaczne z dyskwalifikacją osoby lub grupy, w każdej następnej edycji Rytmu Ulicy.
- Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania kolejności startowej danej kategorii tanecznej, nieobecność powoduje automatyczną dyskwalifikację.
- Brak widocznego (przypiętego) numeru startowego powoduje natychmiastową dyskwalifikację.
- Każdy z uczestników zawodów występuje na własną odpowiedzialność
- W danej kategorii tanecznej, tancerz nie może brać udziału kilkakrotnie (np. w dwóch różnych duetach lub formacjach).
Plan imprezy jest orientacyjny, podane godziny rozpoczęcia poszczególnych kategorii tanecznych, mogą ulec zmianie.
Rejestracja uczestników odbywa się do godz. 10.00 po tym czasie wpis na listę nie będzie możliwy.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie. Ekipy Finałowe w kategorii Rap Formacje będą walczyły ze sobą o Puchar BIZONA i Prezydenta MIasta Piły.
Zasady bardzo proste. Formacje będą wymieniały się układami tanecznymi (układ za układ). Układy mogą trwać 15 - 30 sek. Czas trwania walki 5 min. |
Jury: |
Jurry Hip-Hop
- Lee Daniels - Chicago
- Clara Bajadu – Francja
- Joao Assuncao - Portugalia
Jurry Break Dance
- Krzysztof Mazur – Polska
- Mahan Noubarzadeh – Szwecja
- Bartek Turzyński – Cetowy - Polska
|
Program: |
RAMOWY PROGRAM IMPREZY:
Prezentacje Taneczne HIP HOP SOLO
- Runda I, II, III – prezentacja po 4 osoby , czas do 45 s, muz organizatora
- Finały - prezentacja pojedynczo do 1 min, muz własna
EL. BOOGIE SOLO
- Runda I – prezentacja po 4 osoby , czas do 45 s, muz organizatora
- Finały - prezentacja pojedynczo czas, do 1 min, muz własna
BREAK DANCE SOLO
- Runda I – Prezentacja po 2 osoby , każda po 1 wyjściu do 45 s, muz organizatora
- Runda II i Finały- prezentacja po 2 osoby ,po 2 wyjścia do 30 s (każde)
HIP HOP DUETY
- Runda I – prezentacja po 2 duety, czas do 1.30 min, muz organizatora
- Runda II – prezentacja pojedynczo, czas do 1.30 min, muz własna
- Finały – prezentacja pojedynczo, czas do 2 min, muz własna
HIP HOP FORMACJE UWAGA !!!
Z powodu bardzo dużej ilości zgłoszonych formacji, nastąpiła zamiana.
Doszedł etap pre-eliminacji polegający na: Wysłaniu materiału video na nośniku cd/dvd z przykładową choreografią formacji, która zostanie oceniona przez organizatorów.
Uzyskanie oceny pozytywnej, kwalifikuje do wzięcia udziału w Rytmie-Ulicy. Informacją o zakwalifikowaniu formacji do turnieju, będzie wpis na listę uczestników.
Powyższe prezentacje prosimy wysyłać do dnia 01-02-2008 na adres: Techno-Hurt s.c. Sławomir Wegner ul. Ludowa 11 64-920 Piła z dopiskiem Rytm-Ulicy 2008 Prezentacja pojedynczo, czas do 5 min, muz własna BREAK DANCE FORMACJE
- Runda I – prezentacja pojedynczo, czas do 5 min, muz własna
- Walka o III miejsce – czas 7 min, muz organizatora
- Walka o I miejsce – czas 10 min, muz organizatora
ELIMINACJE SOBOTA:
- 11.15 – SOLO HIP HOP I Runda
- 12.30 – SOLO ELECTRIK BOOGIE POPIN LOCKIN
- 12.45 – HIP HOP DUETY I Runda
- 14.30 – BREAK DANCE FORMACJE
- 15.40 – HIP HOP FORMACJE I Runda
- 19.50 – SOLO HIP HOP II Runda
Przewidywany czas zakończenia pierwszego dnia godz.20 20 – 20 30 ELIMINACJE NIEDZIELA
- 10.00 - SOLO HIP HOP III Runda
- 10.20 – SOLO BREAK DANCE I Runda
- 12.20 – HIP HOP DETY II Runda
- 13.20 – SOLO BREAK DANCE II Runda
- 14.05 – HIP HOP FORMACJE II Runda
- 16.00 – Przerwa
FINAŁ
- 16.20 – SOLO HIP HOP
- 16.40 – SOLO ELECTRIK BOOGIE
- 17.00 - SOLO BREAK DANCE
- 17.30 – HIP HOP DUETY
- 18.55 – WALKA BREAK DANCE FORMACJE o III m-c
- 19.05 – WALKA BREAK DANCE FORMACJE O I m-c
- 19.15 – FORMACJE HIP HOP
- ok. 21.00 - ROZDANIE NAGRÓD ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
|
Dje: |
Za krążkami Dj Kostek i Dj Skill |
Afterparty: |
After Party wyłącznie dla uczestników Turnieju |
Wjazd: |
- Bilet wstępu na Turniej Tańca - 10 zł Sobota
- Bilet wstępu na Turniej Tańca - 10 zł Niedziela
|
Zgłoszenia: |
OPŁATA STARTOWA
- 20 zł - od uczestnika
- kolejna kategoria - 10 zł
|