Sokół i Marysia Starosta w 1500m2 - pożegnalny koncert Czystej Brudnej Prawdy / release party Czarnej Białej Magii

Sokół i Marysia Starosta w 1500m2 - pożegnalny koncert Czystej Brudnej Prawdy / release party Czarnej Białej Magii
Data: 14.12.13   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: 1500m2 do wynajęcia, ul. Solec 18
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Album "Czysta Brudna Prawda" osiągnął niedawno status platynowej płyty, sprzedając się w nakładzie ponad 30 tys. egzemplarzy. Sokół i Marysia Starosta zagrali od jego premiery ponad 100 koncertów w kraju i zagranicą. 13 grudnia do sklepów trafi ich nowy krążek, zatytułowany "Czarna Biała Magia". Lirycznie będzie to bardzo osobisty materiał, na którym nie pojawią się żadni goście, natomiast za produkcję muzyczną odpowiadają takie postacie, jak m.in. DJ Premier, Shuko, Roca Beats, WhiteHouse, SoDrumatic, Jimmy Ledrac, Drumkidz czy też SpaceGhostPurrp.

Z tej okazji dzień później (14 grudnia) w warszawskim klubie 1500m2 odbędzie się ostatni koncert "Czystej Brudnej Prawdy", a zarazem release party "Czarnej Białej Magii". Wojtek i Marysia zagrają nie tylko dobrze znany i lubiany materiał z "CBP", ale także kilka premierowych utworów z nowej płyty. Nie zabraknie też gości - na scenie pojawią się również: Włodi, Hades, Pokój z Widokiem na Wojnę, Fu/Olsen oraz Żyto, a zza dwóch zestawów gramofonów usłyszycie: DJ'a B, Deszcza, Kebsa oraz Steeza. Po koncertach after, gdzie do samego rana świętujemy platynę oraz nowe wydawnictwo Prosto Label!

Line-up:

Sokół i Marysia Starosta
Włodi
Hades
Pokój z Widokiem na Wojnę
Fu/Olsen
Żyto

DJs: B, Deszczu, Kebs, Steez83

Bilety: 25 zł / 35 zł 
dostępne w sprzedaży od WTORKU (26 listopada) w CITY SHOPIE (ul. Waryńskiego 12, pawilon nr 1, przejście podziemne przy Rondzie Jazdy Polskiej). 
http://www.city-shop.pl/

UWAGA: Do sprzedaży trafia łączna pula 950 biletów. Radzimy nie zwlekać z kupnem, bo tylko pierwszych 650 kupicie po mniejszej cenie 25 zł za sztukę. Pozostała część będzie już droższa o 10 zł!


14.12.13 / 1500M2
Start 21:00 / Wstęp: 18+


Partnerem wydarzenia jest www.city-shop.pl.


Patroni medialni:
Aktivist / A Pamiętasz Jak? / Break.pl / Co Jest Grane / Hip Hop Kampus / Hip Hop Kemp / Hip-hop.pl / Kultura Podwórka / Mixtape.com.pl / Mówią na mieście / Popkiller / Radio Kampus / Radio Rewers / SideOne / Soulbowl / Warszawski Hip Hop© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony