RAPOWA JESIEŃ: O.S.T.R. + HADES

RAPOWA JESIEŃ: O.S.T.R. + HADES
Data: 13.12.13   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Kraków
Miejsce: Klub Studio, Budryka 4
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

Na wieczór 13 grudnia 2013 roku Klub Studio zaplanował drugi koncert w ramach Rapowej Jesieni. Tym razem na krakowskiej scenie wystąpią O.S.T.R. oraz Hades.

 

O.S.T.R. jest jednym z najbardziej uznanych polskich raperów i producentów. Pochodzący z Łodzi artysta swoją pozycję zawdzięcza inteligentnym, pobudzającym do refleksji tekstom oraz świetnemu warsztatowi muzycznemu. Od 2001 roku O.S.T.R. wydał 12 studyjnych longplayów, z czego ostatni – Haos z 2013 roku – jest wynikiem współpracy z innym raperem, Hadesem. Początek tej kooperacji był nieco nietypowy: Emade wysłał ten sam bit obu artystom. Ci nie wdali się w spór o pierwszeństwo, tylko nagrali wspólny kawałek. Efekt połączenia sił okazał się tak udany, że zaowocował szerzej zakrojoną współpracą i ostatecznie wspólnym albumem.

 

Hades jest raperem, który największą popularność uzyskał dzięki działalności w składzie HiFi Banda. W 2011 roku zdecydował się jednak na działalność solową i zadebiutował albumem Nowe dobro to zło. Kolejnym przełomem w karierze artysty okazała się współpraca z O.S.T.R.em.

 

Koniec jesieni nie będzie nudny, jeśli połączy się go z rapem na najwyższym poziomie – a taką właśnie muzykę prezentują O.S.T.R. i Hades, którzy 13 grudnia odwiedzą Klub Studio. Efekty ich wspólnej pracy warto usłyszeć na żywo!

 

Ceny biletów:

35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu imprezy)

 

Bilety można nabyć w stacjonarnych punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl.

 

Bilety kolekcjonerskie będą dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10).

 

Więcej informacji o koncercie na www.klubstudio.pl.

Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: ostr , o.s.t.r. , hades , koncert
  • Dodał: becet
  • Zakceptowany: 27.11.13
  • Ostatnie zmiany: 28.11.13

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2022 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony