Red Bull Szkoła Dźwięku w Toruniu

Red Bull Szkoła Dźwięku w Toruniu
Data: 09.05.14   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Toruń
Miejsce: Plac za Domem Studenckim, ul. Gagarina 21
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

Warszawa, 24 kwietnia 2014r.

 

PONADDŹWIĘKOWA INSTALACJA POWSTANIE W TORUNIU!

Red Bull Szkoła Dźwięków, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Dom Studencki nr 9

 

Już 9 maja o godzinie 15:00, przy Domu Studenckim nr 9 w Toruniu odbędzie się niecodzienne wydarzenie muzyczne - Red Bull Szkoła Dźwięku! Jest to kolejne spotkanie z artystami zajmującymi się zawodowo produkcją muzyczną. W Toruniu warsztaty poprowadzi dwukrotny mistrz świata DJ’ów IDA – Steve Nash! Specjalnie z tej okazji powstanie instalacja złożona z pięciu zintegrowanych instrumentów powszechnie używanych w DJ'ingu i produkcji muzycznej. Specjalne przygotowany sprzęt pozwala na utworzenie utworu na żywo, w prosty, intuicyjny sposób przez pięć osób jednocześnie. Wiedza z zakresu umiejętności gry na instrumencie czy też znajomości nut nie jest wymagana!

 

Red Bull Szkoła Dźwięku to warsztaty skupiające profesjonalnych muzyków, którzy chcą przekazać swoją wiedzę innym. Każdy kto interesuje się rapowaniem czy też produkcją muzyczną może wziąć udział w zajęciach i podnieść swoje umiejętności. W poprzednich edycjach producent muzyczny Soulpete oraz freestyle’owiec Mc Tetris wcielili się w rolę nauczycieli. W Toruniu entuzjaści tworzenia bitów, za pośrednictwem połączonych ze sobą samplerów będą mieli okazję tworzyć utwory muzyczne na żywo bez wcześniejszego przygotowania, oraz czerpać wiedzę od jednego z najlepszych DJ’ów na świecie - Stevego Nasha.

 

RED BULL SZKOŁA DŹWIĘKU

MIEJSCE: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Dom Studencki nr 9, ul. Gagarina 21

DATA: 9 maja, godzina 15:00

Wstęp wolny.

 

***

 

 

Steve Nash (Kacper Nowak) - polski producent muzyczny, dwukrotny mistrz świata DJ'ów IDA 2012 i 2013. Student Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi - klasa fortepianu pod przewodnictwem prof. Cezarego Saneckiego. Dla Nasha instrumenty klawiszowe stały się inspiracją i punktem wyjścia do dalszych poszukiwań muzycznych – elektronicznej produkcji muzycznej oraz DJ’ingu. W jego kompozycjach można usłyszeć brzmienia z pogranicza takich gatunków jak: soul, jazz, funky czy też dubstep.

 

 

                                                        Więcej informacji na www.redbullstudent.pl

 

 

  • Dodał: czydominik
  • Zakceptowany: 05.05.14
  • Ostatnie zmiany: 05.05.14

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony