Bruk Road Tour 2014 - warsztaty w Olsztynie

Bruk Road Tour 2014 - warsztaty w Olsztynie
Data: 29.08.14   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Olsztyn
Miejsce: Galeria Spichlerz, Piastowska 13
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Warsztaty taneczne i beatboxowe Bruk Road Tour 2014

29.08-01.09 Olsztyn / 20-21.09 Trójmiasto / 27-28.09 Warszawa / 04-05.10 Kraków

WARSZTATY TANECZNE

W tym roku przygotowaliśmy dla Was 8 różnych bloków zajęć: modern jazz, hip-hop, dancehall, twerk, breaking - oryginalne podstawy, breaking - kreowanie stylu, popping oraz locking.

W trakcie warsztatów udoskonalicie swoje umiejętności taneczne, poznacie nowe techniki ekspresji, kontroli swojego ciała i precyzyjnego wykonywania ruchów tanecznych.

Zajęcia poprowadzą:

Ania „YouYa” Jujka - modern jazz, hip-hop

Ula „Afro” Fryc - dancehall, twerk

B-boy Yarko - breaking - oryginalne podstawy, breaking - kreowanie stylu

Paweł „Pitzo” Mazur - popping, locking

Każdego dnia warsztatów odbędzie się 1 blok (1h 15 min.) z każdego wymienionego stylu.

WARSZTATY BEATBOXOWE

Warsztaty poprowadzi Blady Kris - pionier beatboxu w Polsce. Najbardziej rozpoznawalny Polski beatboxer, którego uczniowie wytrenowani na Bruk Festivalu są nie do pokonania w bitwach (ostatnich 3 Mistrzów Polski to studenci Bladego). Niedawno wydał swój debiutancki album pt. „Beatbox Rocker”.

 

BRUK ROAD TOUR 2014

WARSZTATY, IMPREZY I KONCERTY

Taniec, beatbox oraz dj’ing

Bruk Road Tour to oficjalna trasa Bruk Festivalu - Europejskich Dni Kultury i Sztuki Ulicznej. Impreza odbędzie się w 4 miastach: Olsztynie, Trójmieście, Warszawie i Krakowie. W programie wydarzenia znalazły się warsztaty, imprezy towarzyszące oraz koncerty promujące nowy album Bladego Krisa pt. "Beatbox Rocker".

Tradycyjnie w skład brukowej ekipy wejdą w tym roku najlepsi tancerze i beatboxerzy, którzy przez lata umacniali swoje pozycje na scenie. Warsztaty taneczne poprowadzą: znakomita tancerka, jurorka, pedagog i choreograf, od lat związana z Bruk Festivalem - Ania "YouYa" Jujka, najlepsza tancerka dancehall w Polsce - Ula "Afro" Fryc, rewelacyjny b-boy z ponad dziesięcioletnim stażem - Yarko, a także utytułowany mistrz stylów popping, locking i hip-hop dance - Paweł "Pitzo" Mazur. Beatboxerzy swoje umiejętności szlifować będą pod okiem najlepszego instruktora w Polsce - Bladego Krisa.

Podczas imprez towarzyszących za deckami zobaczymy dwóch niezastąpionych brukowych djów: Kostka oraz Ostasza. O solidną porcję najlepszego beatboxu zadba natomiast Blady Kris, który zaprezentuje materiał ze swojego nowego albumu pt. "Beatbox Rocker".

Bruk Festival to jedyna w Polsce impreza promująca kulturę uliczną na tak wielu płaszczyznach jej działalności. Bruk to także niepowtarzalna okazja, by na żywo zobaczyć gwiazdy ulicznej muzyki, tańca, beatboxu, teatru czy dj'ingu i szlifować swoje umiejętności u ich boku. Wszystkie dotychczasowe edycje (2005-2013) okazały się sukcesem i udowodniły, że wydarzenia tego typu są w Polsce niezwykle potrzebne. Masowo angażując młodzież w atrakcyjne działania artystyczne i rozrywkę, Bruk Festival pokazuje pozytywny wzorzec i udowadnia, że miejska przestrzeń może być miejscem uprawiania sztuki i sportu bez agresji i przemocy. Warsztaty i spotkania twórcze w ramach Bruk Festivalu zgromadziły na przestrzeni dziewięciu ostatnich lat ponad 3600 osób szkolących się w kilku dziedzinach: dj'ingu i produkcji muzycznej, beatbox'ie, tańcu, grze na instrumentach muzycznych, śpiewie oraz sztuce aktorskiej i reżyserskiej.

 

Więcej informacji na http://www.brukfestival.pl .

Dołącz do nas na Facebook'u: http://www.facebook.com/brukfest .

Organizatorami Bruk Road Tour 2014 są Plej, Miasto Olsztyn oraz Dobra Sztuka.

Sponsor: CROPP.

Partnerzy: Aura Centrum Olsztyna, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Patroni medialni: Radio Eska, Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl Olsztyn, CGM.pl, Klubowa.pl, Independent.pl, Hip-hop.pl, Break.pl, Szkolytanca.pl, OneLove.org.pl oraz RapDuma.pl.

Bruk Road Tour 2014 - warsztaty w Olsztynie
  • Dodał: plej
  • Zakceptowany: 29.07.14
  • Ostatnie zmiany: 22.08.14


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony