Dub Fx + CAde & Andy V

Dub Fx + CAde & Andy V
Data: 31.08.14   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Kraków
Miejsce: Klub KWADRAT , ul. Skarżyńskiego 1
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Koncert w ramach Theory of Harmony European Tour 2014


31 sierpnia po niespełna trzech latach przerwy do Krakowa wraca legenda ulicy, jeden z najpopularniejszych beatboxerów na świecie – DUB FX.
Gwiazda wieczoru odwiedzi Kraków z nowym show wspierany przez CAde oraz Andy V.
Będzie to pierwsza wizyta artystów z materiałem pochodzącym z wydanej w 2013 roku płyty Theory of Harmony oraz nowym wideo wizualnym show autorstwa Elephant Studio.


Dzięki wyzwolonej duszy i nieograniczonej kreatywności dubFX poprzez swoje występy na żywo na ulicach europejskich miast, które często były publikowane na YouTube zdobył serca publiki z całego świata. Jest beatboxerem, czyli dla niewtajemniczonych artystą tworzącym muzykę za pomocą rytmicznych dźwięków – np. perkusji, linii basowej, skreczy – wydawanych za pomocą narządów mowy – ust, języka, gardła czy przepony. DUB FX dodatkowo używa efektora, na którym tworzy pętle dzięki poruszając się wśród takich gatunków muzyki jak dubstep, breaks, jungle, triphop, hip-hop i reggae, a wszystko to robi "na żywo" w czasie rzeczywistym. Jakby tego było mało, to jeszcze śpiewa.


 

Od kilku lat jest na fali wznoszącej i z każdym miesiącem zwiększa się liczba fanów, którzy fascynują się jego muzyką. W roku 2009 zdobył między innymi nagrodę guitarist.uk w konkursie Loop Station Championships. Występował na największych festiwalach świata, włącznie z najbardziej znanym na całym świecie Glastonbury. Wielokrotnie odwiedzał Polskę, w tym dwukrotnie Kraków. Oba koncerty zostały wyprzedane. Na trasie Theory of Harmony European Tour 2014 Dub FX występuje wraz z przyjaciółmi CAde oraz Andym V.


support: Gębofonizm Beatbox

miejsce: Klub KWADRAT, Skarżyńskiego 1, Kraków

start: 20:00 drzwi otwarte: 19:30

wstęp: przedsprzedaż: 50 zł II Pula ( 500 sztuk)
60 zł Pozostałe i w dniu koncertu

 

przedsprzedaż biletów: Klub „Kwadrat” ul. Skarżyńskiego 1 Klub „Dziekanat” ul. Pędzichów 23 Klub „Meta” al. Jana Pawła II 78 Klub „Pod Jaszczurami” ul. Rynek Główny 8 Sieć Ticket Pro (min. Empik, Media Markt, Saturn w całej Polsce)
Biletomat.pl , E-Bilet.

 

bilety online: http://www.bettermusic.pl/kup-bilet/

 

Organizator:
* Better Music (www.bettermusic.pl)
* Magic Music (www.magicmusic.pl)


Facebook:
Kategoria: hip hop, beatbox
Tagi: dub fx , dubfx , beatbox , koncert , kraków
  • Dodał: becet
  • Zakceptowany: 14.08.14
  • Ostatnie zmiany: 14.08.14


© 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony