Blady Kris / Kostek / BezKsywy - Bruk 2014 w Parlamencie

Blady Kris / Kostek / BezKsywy - Bruk 2014 w Parlamencie
Data: 19.09.14   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Gdańsk
Miejsce: Parlament, ul. Św. Ducha 2
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

Bruk Road Tour 2014 w Parlamencie

 

Data: 19 września 2014 (piątek)

Miejsce: klub Parlament, ul. Św. Ducha 2, Gdańsk

Start: 21:00

Wjazd: do 23:00 – free, po 23:00 – 10 zł

 

BLADY KRIS – Beatbox Showcase

DJ KOSTEK

DJ BEZKSYWY

 

Oficjalną klubową imprezę Bruk Road Tour w Gdańsku rozkręcą Dj Kostek oraz Dj BezKsywy, a o solidną porcję najlepszego beatboxu zadba brukowy mistrz tej sztuki – Blady Kris. Na parkiecie spotkać będzie natomiast najlepszych tancerzy oraz instruktorów biorących udział w naszych warsztatach w Trójmieście. Do zobaczenia już w piątek, 19 września w Parlamencie!

 

Więcej informacji o trasie Bruk Road Tour na http://www.brukfestival.pl .

 

Dołącz do nas na Facebook'u: http://www.facebook.com/brukfest .

 

Organizatorami Bruk Road Tour 2014 w Trójmieście są Plej oraz Dobra Sztuka.

 

Sponsor: CROPP.

 

Dowiedz się więcej o trasie Bruk Road Tour 2014:

 

WARSZTATY, IMPREZY I KONCERTY

Taniec, beatbox oraz dj’ing

29.08-01.09 Olsztyn / 20-21.09 Trójmiasto / 27-28.09 Warszawa / 04-05.10 Kraków

 

Bruk Road Tour to oficjalna trasa Bruk Festivalu - Europejskich Dni Kultury i Sztuki Ulicznej. Impreza odbędzie się w 4 miastach: Olsztynie, Trójmieście, Warszawie i Krakowie. W programie wydarzenia znalazły się warsztaty, imprezy towarzyszące oraz koncerty promujące nowy album Bladego Krisa pt. "Beatbox Rocker".

Tradycyjnie w skład brukowej ekipy wejdą w tym roku najlepsi tancerze i beatboxerzy, którzy przez lata umacniali swoje pozycje na scenie. Warsztaty taneczne poprowadzą: znakomita tancerka, jurorka, pedagog i choreograf, od lat związana z Bruk Festivalem - Ania "YouYa" Jujka, najlepsza tancerka dancehall w Polsce - Ula "Afro" Fryc, rewelacyjny b-boy z ponad dziesięcioletnim stażem - Yarko, a także utytułowany mistrz stylów popping, locking i hip-hop dance - Paweł "Pitzo" Mazur. Beatboxerzy swoje umiejętności szlifować będą pod okiem najlepszego instruktora w Polsce - Bladego Krisa.

Podczas imprez towarzyszących za deckami zobaczymy dwóch niezastąpionych brukowych djów: Kostka oraz Ostasza. O solidną porcję najlepszego beatboxu zadba natomiast Blady Kris, który zaprezentuje materiał ze swojego nowego albumu pt. "Beatbox Rocker".

Bruk Festival to jedyna w Polsce impreza promująca kulturę uliczną na tak wielu płaszczyznach jej działalności. Bruk to także niepowtarzalna okazja, by na żywo zobaczyć gwiazdy ulicznej muzyki, tańca, beatboxu, teatru czy dj'ingu i szlifować swoje umiejętności u ich boku. Wszystkie dotychczasowe edycje (2005-2013) okazały się sukcesem i udowodniły, że wydarzenia tego typu są w Polsce niezwykle potrzebne. Masowo angażując młodzież w atrakcyjne działania artystyczne i rozrywkę, Bruk Festival pokazuje pozytywny wzorzec i udowadnia, że miejska przestrzeń może być miejscem uprawiania sztuki i sportu bez agresji i przemocy. Warsztaty i spotkania twórcze w ramach Bruk Festivalu zgromadziły na przestrzeni dziewięciu ostatnich lat ponad 3600 osób szkolących się w kilku dziedzinach: dj'ingu i produkcji muzycznej, beatbox'ie, tańcu, grze na instrumentach muzycznych, śpiewie oraz sztuce aktorskiej i reżyserskiej.

  • Dodał: plej
  • Zakceptowany: 09.09.14
  • Ostatnie zmiany: 16.09.14


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony