RED BULL BC ONE 2010 na stadionie olimpijskim w tokio!

RED BULL BC ONE 2010 na stadionie olimpijskim w tokio!
Data: 27.11.10   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Japonia / Tokio
Miejsce: Brak informacji
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

RED BULL BC ONE 2010 na stadionie olimpijskim w tokio!

27 LISTOPADA, TOKIO, JAPONIA

Najlepsi na świecie breakdancerzy już 27 listopada będą walczyć o tytuł Mistrza Red Bull BC One 2010. W sercu Tokio, na stadionie olimpijskim Yoyogi, rozegrane zostaną najbardziej prestiżowe B-Boy'owe pojedynki!


Najważniejsze i najbardziej spektakularne zawody breakdance'owe Red Bull BC One, w tym roku będą miały swoją siódmą edycję. Po Szwajcarii, Niemczech, Brazylii, RPA, Francji, Stanach Zjednoczonych przyszła kolej na rywalizacje w Japonii. 16 najlepszych na świecie B-Boyów przybędzie do Tokio, aby walczyć o tytuł mistrza Red Bull BC One!


B-Boye, którzy wezmą udział w turnieju, wybierani są przez międzynarodowych ekspertów. Oceniani są pod kątem nie tylko umiejętności, unikalność stylu, ale również osobowości. Jednym z zawodników jest lokalny reprezentant - Taisuke, który w 2008 roku w Paryżu zajął drugie miejsce. Taisuke jest jednym z tancerzy, który ma duże szanse, aby zostać ponownie nominowany do tegorocznego turnieju.


Arena Red Bull BC One powstanie na historycznym stadionie Yoyogi, który został zbudowany na Olimpiadę w 1964 roku. Jest on zlokalizowany w sercu Tokio, po środku słynnego dystryktu Shibuya oraz Harajuku. Kulturowy dystrykt Shibuya stanowi centrum imprez muzycznych, wydarzeń modowych oraz jest głównym miejscem dedykowanym rozrywce i życiu nocnemu. Harajuku jest znane jako stolica japońskiej „mody ulicznej". Podczas weekendów, miejsce jest pełne młodych ludzi ubranych zgodnie z najnowszymi stylami i trendami.


Po narodzinach na ulicach Nowego Jorku w późnych latach 70, hip hop dotarł do Japonii we wczesnych latach 80. Kiedy gwiazdy breakdance kultowego filmu „Wild Style" odwiedziły Japonię, subkultura hip hopu nadciągnęła do kraju jak huragan, stając się częścią kultury masowej. Dzisiaj japońscy B-Boy'e z sukcesami pojedynkują się z rywalami na całym świecie. Na pewno tłumnie przybędą, aby obejrzeć najlepszych zawodników podczas imprezy Red Bull BC One Tokio w listopadzie.


Więcej informacji można znaleźć na stronie www.redbullbcone.com

Więcej zdjęć można obejrzeć na stronie www.redbull-photofiles.com

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 29.09.10
  • Ostatnie zmiany: 19.07.11

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2022 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony