JWP Street 18 - JWP/BC, Sean Price, PIH, Quebonafide i inni

JWP Street 18 - JWP/BC, Sean Price, PIH, Quebonafide i inni
Data: 10.10.14   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: BASEN, ul.: Marii Konopnickiej 6
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

JWP Street 18 czyli osiemnaste urodziny JWP CREW!             Motto zeszłorocznych urodzin Street 17 brzmiało „Wszystko jest w ruchu”. W tym roku naszej osiemnastce nie może przyświecać nic innego jak hasło „Jesteśmy wszędzie”. Co za tym idzie po raz trzeci zmieniamy lokalizacje. Po Stodole i 1500m2 zapraszamy Was do Basenu, przy ul.Konopnickiej 6.

Kluczowa informacja to data – 10 października, rezerwujcie sobie czas już dziś bowiem tego dnia będziemy wspólnie świętować naszą pełnoletność.
Na tę okazję szykujemy kilka atrakcji, by po raz kolejny przebić to co zaprezentowaliśmy rok i dwa lata temu.

Line-up:

SEAN PRICE
JWP/BEZ CENZURY oficjalny profil
Siwers
Quebonafide
Pih
BoKoTy
PRO EBT
Zetenwupe Ferajna
Bael DCH
Kazan

Dj's
FALCON1 & Dj Eprom Showcase
Steez83
Blekot

SEAN PRICE
Ruckus, Ruck, Jesus Price Supastar, Mic Tyson, Kimbo Price, Sean Price, Sean P, P-Body. P! Raper na którego szesnastki czekało się w zgrywanych z satelity klipach – pełnego przecież charyzmatycznych nawijaczy – Boot Camp Clik; raper dla którego gościnnych udziałów odpala się numery nieznanych czy nielubianych MC’s; raper, który jest faworytem wielu z Waszych ulubionych… raperów. Żywa legenda, której zwrotki na krążkach BCC, współtworzonego wraz z Rockiem duetu Heltah Skeltah czy innych skoligaconych składów stanowią fundamenty nowojorskiego, ulicznego stylu. Weteran, któremu obce są laury, złote ramy i odcinanie kuponów, a wciąż bliski jest chłód betonu i podwyższona temperatura awantury. Jeden z najbardziej charakterystycznych głosów na scenie, jeden z najtwardszych zawodników w linach, jeden z niewielu, którym nigdy nie omsknęła się noga. Współtwórca potęgi Duck Down Records, autor trzech solowych albumów, nagranej wraz z Guilty Simpsonem i Black Milkiem płyty formacji Random Axe i dziesiątków o ile nie setek featuringów. Raper, który nikomu nic już udowadniać nie musi, a każdym kolejnym wersem potwierdza tylko swoją pozycję na hip-hopowym podium. Podobnie jak te naprawdę groźne psy, nie szczeka na lewo i prawo, nie pręży się i nie podgryza słabszych od siebie. Nie oglądając się na mody i trendy, pewnym krokiem stąpa przed siebie. Po prawdę i należną mu koronę. Pas mistrzowski już bowiem ma. P!
F.Kalinowski

Bilety:
40PLN (I pula) / 50PLN (II pula) / 60 PLN(w dniu koncertu)

znajdziecie w następujących punktach:

Galeria Koloru, ul. Hożej 9a
California Skateshop, al. Solidarności 82
Central Store, Chmielna 33 (podziemia Kina Atlantic)
Serum Sklep, C.H. Land, ul. Wałbrzyska 11 (stacja metra Służew)

Przedsprzedaż online: http://jwpcrew.pl/p/bilet-x-jwp-street-18/

Miejsce: BASEN, ul.: Marii Konopnickiej 6, Warszawa
Start: 20:00

Dodatkowo w dniu koncertu w przestrzeni Galerii Kolory przy ul. Hożej 9a, wystartuje wystawa artystów związanych z JWP Crew, którzy przedstawią swoje wersję plakatu z okazji JWP STREET 18. Wystawa potrwa 2 tygodnie.


JWP Street 18 - JWP/BC, Sean Price, PIH, Quebonafide i inni
Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: basen , jwp , urodziny
  • Dodał: becet
  • Zakceptowany: 06.10.14
  • Ostatnie zmiany: 09.10.14


© 2001 - 2023 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony