Warsaw Challenge 2015

Warsaw Challenge 2015
Data: 09.05.15   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: Pałac Kultury i Nauki
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

W tym roku mija dziesięć lat, od kiedy powstała pierwsza edycja największego Hip-Hopowego wydarzenia w Polsce - Warsaw Challenge. Specjalnie z tej okazji organizator, miasto stołeczne Warszawa, postanowił przenieść tegoroczną edycję pod Pałac Kultury i Nauki, gdzie 9 i 10 maja 2015 roku rywalizować będą ze sobą najlepsi tancerze breakdance na świecie. Impreza to również niesamowicie energetyczne koncerty największych gwiazd zarówno z Polski, jak i z zagranicy. W tym roku na scenie wystąpią legendy tego gatunku, takie jak m.in.: Kaliber 44, Włodi, Rychu Peja Solufka, JWP/BC czy reprezentant nowej fali - PRO8L3M.

 

Warsaw Challenge to największa w Polsce oraz jedna z największych na świecie tego typu imprez, która w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie. To wyjątkowy projekt, łączący taneczne występy na najwyższym poziomie z koncertami największych gwiazd polskiego i światowego formatu.

 

Podczas finałowej imprezy swoje umiejętności zaprezentują 24 drużyny z całego świata - USA, Chin, Ukrainy, Rosji, Francji, Maroko oraz Polski. 16 składów wybranych zostanie przez jury, a 8 ekip zakwalifikowało się w otwartych eliminacjach. Wszyscy tancerze powalczą o główną nagrodę miasta stołecznego Warszawy – 15 tysięcy złotych.

 

Jednym z nierozłącznych elementów wydarzenia jest towarzysząca mu doskonała oprawa muzyczna. Przed publicznością zagrają zarówno krajowi, jak i zagraniczni artyści. Pod PKiN usłyszymy jedną z największych legend polskiego hip-hopu – Kaliber 44 czy też pionierów rodzimego rapu, takich jak Włodi czy Rychu Peja Solufka. Nie zabraknie również reprezentantów warszawskiej sceny w postaci JWP/BC oraz przedstawiciela młodego pokolenia - PRO8L3M. Zagraniczni artyści zostaną ujawnieni już 27 kwietnia – wtedy też poznamy pełen line-up Warsaw Challenge 2015.

 

Finał otwartych Mistrzostw Warszawy w breakdance - Warsaw Challenge odbędzie się w dniach 9-10 maja 2015 roku pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Organizatorem jest miasto stołeczne Warszawa.

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking , rap
Tagi: warsaw challenge ,
  • Dodał: becet
  • Zakceptowany: 22.04.15
  • Ostatnie zmiany: 28.04.15

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2023 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony