KONKURS: Zagraj na Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 w Giżycku!

 KONKURS: Zagraj na Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 w Giżycku!
Data: 21.07.16   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Giżycko
Miejsce: Twierdza Boyen, ul. Turystyczna 1
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Z okazji XV-lecia MHHF zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie! Jesteś młodym, uzdolnionym twórcą i chcesz zaprezentować swoje skillsy muzyczne przed wielotysięczną publicznością? Wysyłaj śmiało zgłoszenie na adres mailowy konkurs@mhhf.pl. W trakcie kilku najbliższych miesięcy wybierzemy razem z internautami szóstkę finalistów, którzy wystąpią na głównej scenie festiwalowej i zawalczą o główną nagrodę - pełną realizację (wraz z wytłoczeniem) swojego singla w profesjonalnym studiu nagraniowym w Warszawie.

Od 3 lutego do 13 marca każdy, kto czuje się na siłach, może wziąć udział w naszym konkursie. Wystarczy wysłać wypełnione zgłoszenie - dostępne wraz z regulaminem na stronie: 

http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/konkurs-mhhf/

- uzupełnione o trzy wybrane utwory ze swego repertuaru (w formacie mp3) wraz z krótkim zapisem video z koncertu bądź innego wykonania na żywo swojej twórczości.

Na tej podstawie wyselekcjonujemy uczestników II etapu, który rozpocznie się 29 marca. Najlepszych kilkanaście filmów ze zgłoszeń trafi na oficjalny kanał YouTube MHHF. Tam swoje głosy - poprzez kliknięcie "kciuka w górę" pod wybranym klipem - będą mogli oddawać internauci oraz fani festiwalu. Do ścisłego finału konkursu przejdzie szóstka uczestników - czterech o największej liczbie głosów od publiczności oraz dwóch wyznaczonych przez nasze jury konkursowe.

Ostateczny zwycięzca zostanie wyłoniony podczas XV odsłony Mazury Hip-Hop Festiwal, jaka rozegra się w giżyckiej Twierdzy Boyen w dniach 21-23 lipca 2016. Szóstka finalistów wystąpi na festiwalowej scenie, a najlepszy z uczestników - wybrany głosami konkursowego jury - zostanie dodatkowo nagrodzony możliwością pełnej realizacji (wraz z wytłoczeniem 200 sztuk) swojego pierwszego singla w profesjonalnym studiu nagraniowym w Warszawie.

Pełny i szczegółowy regulamin konkursowy, a także formularz zgłoszeniowy, dostępne są na oficjalnej stronie MHHF:

http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/konkurs-mhhf/

UWAGA - PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM PRZED WYSŁANIEM ZGŁOSZENIA !!!

Dołącz do MHHF 2016 !!! https://www.facebook.com/events/925328167503283© 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony