SDA Summer Camp 2016 - International Dance Workshops

SDA Summer Camp 2016 - International Dance Workshops
Data: 19.08.16   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Wrocław
Miejsce: Scena FlyCube, ul. Legnicka 65
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

IDEA SDA CAMP
SDA Summer Camp to zdecydowanie jedne z najbardziej znanych i najlepszych jakościowo warsztatów tanecznych w Polsce, cieszące się również doskonałą renomą w całej Europie, w czasie których zajęcia prowadzą najlepsi choreografowie i pedagodzy z USA, a uczestnicy biorą udział w lekcjach z najwyższej tanecznej półki. Staramy się, aby nasz Camp dawał jego uczestnikom wszystko to, czego potrzebują. Zdajemy sobie sprawę, iż zaufanie, którym nas obdarzacie jest bezcenne, dlatego każdego roku modyfikujemy nasze założenia, aby spełnić Wasze oczekiwania. Wierzymy, iż nasza filozofia tworzenia Campa zagwarantuje Ci maksymalny rozwój oraz sprawi, iż przeżyjesz doświadczenie unikatowe, trudne do znalezienia gdziekolwiek indziej.

To co wyróżnia SDA Summer Camp to autentyczna troska o rodzinną i ciepłą atmosferę, tak aby każdy z uczestników miał poczucie, iż Camp tworzony jest z myślą właśnie o nim. Obecność SDA w tanecznym community od kilkunastu lat i zdobyta w tym czasie wiedza „know how” sprawia, iż z powodzeniem wcielamy w życie autorskie pomysły, dzięki czemu poziom Campu każdego roku uznawany jest przez uczestników i nauczycieli jako jeden z najwyższych w Europie.

MIEJSCE WARSZTATÓW
Warsztaty odbywają się w jednej z hal na terenie dawnej, obecnie jedynie częściowo działającej zajezdni tramwajowej o industrialnym charakterze, przekształconej w prężnie działające centrum sportowo-kulturalne, a otaczająca nas przestrzeń znakomicie współgra i nadaje świetny klimat całemu wydarzeniu.

W miejscu odbywania się zajęć na co dzień mają miejsce akrobatyczne przedstawienia, dzięki czemu sala ma aż 11 metrów wysokości oraz posiada niepowtarzalną atmosferę tajemniczej przestrzeni artystycznej.

Miejsce zajęć jest znakomicie przystosowane do tego aby CAMP odbywał się w pełni profesjonalnych warunkach:
• ściana luster
• znakomite nagłośnienie
• obszerna scena dla instruktora
• światła podkreślające charakter przestrzeni
• oraz odpowiednia ilość miejsca i brak tłoku...
to tylko niektóre jego atuty.

ZAKWATEROWANIE
- Hotel Boutique SOLO ***
- Hostel Boutique TRIO

INSTRUKTORZY:
1. Andye Jamieson
2. Anthony Lee
3. Devin Solomon
4. Denzel Chisolm
5. Lee Daniel
6. Jillian Meyers
7. Tovaris Willson
8. Bam Martin

Więcej informacji: 
http://SDACAMP.pl/

  • Dodał: Wisien
  • Zakceptowany: 20.05.16
  • Ostatnie zmiany: 20.05.16


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony