Łódź Tattoo Days

Łódź Tattoo Days
Data: 22.10.16   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Łódź
Miejsce: Nowa Hala Expo, al. Politechniki 4
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

Łódź Tattoo Days to brama do magicznego świata sztuki tatuażu. Podczas dwudniowego festiwalu zobaczycie jak powstają dzieła tworzone przez najbardziej utalentowanych tatuatorów, poznacie nowinki tattoo branży, zobaczycie wystawy artystyczne, posłuchacie muzyki na żywo, obejrzycie sceniczne performance.

Tattoofestival Łódzi to wydarzenie z tradycjami, lecz dotychczasowa lokalizacja ograniczała jego rozwój, w tym roku mamy przyjemność gościć Was w awangardowych wnętrzach nowej Hali Expo Łódź zlokalizowanej przy al. Politechniki 4

Ogrom powierzchni ekspozycyjnej sprawił, że jako pierwsi w Polsce zrywamy z nudną formułą Tattoo Konwencji – drętwymi imprezkami dla hermetycznego grona przyjaciół wyróżniającego się nawzajem – w tym roku zaszalejemy i oprócz atrakcji odbywających się na scenie głównej przygotowujemy dla Was:

- konkursy na najlepsze tatuaże,
- koncerty, pokazy, wystawy, wernisaże,
- strefę customowych aut, rowerów, motocykli,
- mini zlot food trucków - nie lada gratka dla amatorów kultury jedzenia ulicznego
- wspólnie wyłonimy Tattoo Miss Łodzi 2016,
- strefę Niemul’a – z bezpłatną poduszką kaskaderską !
- strefę street wear,
- stoisko Brush Barber Shop,
- graffiti jam,
- strefę Polish Tattoo Museum
- strefę chillout w której wypoczynek umilą wam darmowe drinki od Jamesona przełamane skreczem najlepszych polskich Dj/ów !

ŁTD 2016 to event supportowany przez artystów dla artystów, w jego promocję zaangażowały się gwiazdy polskiego kina, sportowcy, muzycy i blogerzy- możecie się ich spodziewać w tłumie odwiedzających nas gości!

Łódzki festiwal tatuażu to wydarzenie o charakterze lifestylowym, nasi goście nie muszą martwić się o opiekę nad swoimi maluchami – Wydziaramy Twoje dzieci !!! - nie naruszając ciągłości ich naskórka ;)
O najwyższy poziom bezpieczeństwa jak i atrakcji waszych pociech zadbają animatorzy z łódzkiego centrum Vera Kids.

Tatuaż to piękna sztuka dla każdego! Co roku nasze wydarzenie odwiedza około 5500 osób co sprawia, że wspólnie z wami przełamujemy stereotypy i uświadamiamy społeczeństwo o tym ,że tatuaż to sztuka, a nie piętno wpisane w skórę !

 

22-23 Października 2016 – Widzimy się w Łodzi !

Łódź Tattoo Days
Łódź Tattoo Days
  • Dodał: TattooDays.pl
  • Zakceptowany: 30.09.16
  • Ostatnie zmiany: 30.09.16

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2021 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony