WARSAW CHALLENGE 2017
Wracamy do parków i zieleni tegoroczna impreza mieścić się będzie w Fortach Bema.
Poniżej line up Warsaw Challenge 2017!
KONCERTY:
- MAŁPA
- VNM
- DONGURALESKO
- GRUBSON
- HADES
- JWP/BC
GWAIZDY GŁÓWNE
- GRAND MASTER FLASH
- ONYX
MUZYKA:
DJ SMIRNOFF (ROSJA)
SHAMBALAYA(BĘBNY)
HOST: RUFIN MC
ZAWODY 5VS5 BREAKDANCE
- POLSKEE FLAVOUR (POLSKA)
- TEKKEN CREW (FRANCJA)
- SOUL MAVERICS (ANGLIA)
- UNSTOPPABLES (IZRAEL)
- ROCKFORCE (USA)
- FLORRIORZ (JAPONIA)
- HUSTLE KIDZ (HOLANDIA)
- PREDATORZ (ROSJA)
ZAWODY 1VS1:
- B-BOY JOSH SKITTLES (USA)
- B-BOY GIERAS (POLSKA)
- B-BOY HULK (IZRAEL)
- B-BOY ZAWISZA BIELSKILL (POLSKA)
- B-GIRL TERRA (ANGLIA)
- B-BOY KATSUYA (JAPONIA)
- B-BOY PIRAT(POLSKA)
- UNEXPECTED GUEST
SĘDZIOWIE:
- IN TACT (UKRAINA)
- GOKU (USA)
- KAREEM (USA)
- ZULU GREMLIN (USA)
- KEN SWIFT (USA)
Dookoła strefy w której znajduje się publiczność planujemy zorganizować kilka stref podzielonych tematycznie z atrakcjami towarzyszącymi tj. Vinyl Market, Strefa Gastro, Warsztaty muzyczno-taneczne, strefa z tekstyliami, zawody skateboardingowe itd.
Impreza główna to oczywiście koncerty gwiazd oraz zawody breakdance, w których udział weźmie światowa czołówka.
Zmianie ulega nie tylko miejsce ale i forma zawodów, dzięki czemu będziemy mieli okazję oglądać więcej tańca na wyższym poziomie.
Imprezy klubowe będą zorganizowane w BAL'u – w samym centrum, tam będzie można się pobawić przed i po imprezie razem z artystami.
Przedstawiamy szczegółowy harmonogram Warsaw Challenge 2017 !
12 maja 2017 (piątek)
22.00 Break or Twerk - Warsaw Challenge Before Party | 12.05.
13 maja 2017 (sobota) – pierwszy dzień Warsaw Challenge 2017
14.30 Rozpoczęcie imprezy
15.00 Pierwsze cztery walki 1VS1
15.30 KONCERT MAŁPA
16.30 Show Taneczne WHO IF NOT YOU
17.00 KONCERT VNM
18.00 PÓŁFINAŁY 1VS1 BBOYS
18.15 Freestyle Battle
18.30 KONCERT DONGURALESKO
19.35 FINAŁ 1VS1
20.00 KONCERT GRUBSON
22:00 Zakończenie Imprezy
22.00 GrubSon x Warsaw Challenge Between Party I 13.05
14 maja 2017 (niedziela) – drugi dzień Warsaw Challenge 2017
14.30 I i II runda turnieju głównego Breakdance
16.00 KONCERT HADES
16.45 III runda turnieju głównego Breakdance
17.30 KONCERT JWP/BC
18.30 Półfinał turnieju głównego Breakdance
19.00 SHOW BLADY KRIS
19.15 Pokaz Sędziów
19.30 MINUTA HAŁASU
19.40 Finał Turnieju Breakdance – 15 min.
20.00 DJ SET GRAND MASTER FLASH (USA)
21.00 KONCERT ONYX (USA)
22.00 Zakończenie imprezy
22.00 Warsaw Challenge Afterparty | 14.05.