17-18.06 JAM, Contest & Warsztaty taneczne "Unfreeze" vol.10

17-18.06 JAM, Contest & Warsztaty taneczne Unfreeze vol.10
Data: 17.06.17   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Poznań
Miejsce: Dom Kultury "Orle Gniazdo", os. Lecha 43
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Mózg się lasuję ;) Dziesiąta edycja warsztatów tanecznych "UNFREEZE", a więc wielkie BOOM!
Już szykujemy dla Was wiele tanecznych niespodzianek, rozkmin, fajnych instruktorów, dobrej muzyki, DJs, JAM, Contest na osiedlu, paneli dyskusyjnych and more, more, more!

CONTEST 1/1 - na osiedlu :)
Uczestnicy warsztatów wpisowe 0 zł ! Reszta uczestników: 15 zł +5 zł
Kategorie: 
- Hip Hop 1/1, 
- All style 1/1
Zgłoszenia: iggroup@op.pl (imie i nazwisko, kategoria, kontakt, zaznacz czy jesteś uczesnikiem warsztatów czy nie). W email zwrotnym wskazówki jak postępować dalej.
Nagrody:
- troche kasiorki + rzeczowe

JAM - możliwość wyrzycia się tanecznie do późnych godzin wieczornych na sali przy dobrej muzie :) 

PANELE DYSKUSYJNE
- więcej informacji niebawem

INSTRUKTORZY
#1 Aga Co Jest ?! (Agnieszka Jaśkowska) (Hip Hop)
Reprezentantka wrocławskiej ekipy Co Jest Crew, najczęściej nagradzanej grupy w dziedzinie hip-hop dance w Polsce, absolwentka wydziału Teatru Tańca krakowskiej szkoły teatralnej, z tańcem związana od około 1998 roku. Przez lata ogólnie pojmowany taniec stanowił jej priorytet. Jednak dopiero będąc w CJC poznała i pokochała hip-hop i freestyle chociaż uwielbia przygotowywanie grupowych pokazów.Drugą niezwykle bliską tanecznie dla niej dziedziną jest taniec współczesny, którego studiowanie pozwala jej mieć szersze spojrzenie na ruch, tworzenie choreografii, kompozycję i korzystanie ze scenicznego doświadczenia podczas freestyle’u czy jakichkolwiek wystąpień przed publicznością. Jej doświadczenie pozwala na świadome łączenie dwóch odmiennych nurtów. Osobiście cieszy się i korzysta z możliwości działania i tworzenia w dwóch światach jednak dąży do ich połączenia. W nauczaniu korzysta także z doświadczenia w dziedzinie life coachingu, charakterystyczną cechą jej zajęć jest ciągłe eksperymentowanie z różnymi dziedzinami ruchu i muzyki... (więcej na www.iggroup.wix.com/igcrew)

#2 KACZOREX (Michał Kaczorowski) (Popping)
uznawany za topowego tancerza poppingu we wschodniej Europie.
Sędzia wielu prestiżowych polskich i międzynarodowych eventów
takich jak Warsaw Challenge czy Urban Attack w Rosji.
Swoje doświadczenie zdobył poprzez warsztaty, zawody, pokazy i reklamy na całym świecie. Brał udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: teledyskach, spektaklach, koncertach, pokazach i reklamach na terenie całej Europy. Kaczorex wielokrotnie był gościem programów telewizyjnych takich jak: Dzień Dobry TVN, Kawa Czy Herbata, Alle Zima. Jego taneczny talent mogły podziwiać miliony widzów w IV edycji programu GOT TO DANCE (Tylko taniec), którego dzięki swej osobowości i tanecznym umiejętnością został zwycięzcą. Szacunek wśród publiczności i międzynarodowej społeczności tanecznej zdobył wywalczonymi tytułami w wielu prestiżowych zawodach tanecznych m.in.: - czterokrotny zwycięzca festiwalu GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ ... (więcej nawww.iggroup.wix.com/igcrew)

#3 ZONTA (Piotr Król) (Krump)
Swoją przygodę z tańcem zaczął od hip hopu. W 2012r pojawił się KRUMP i tak zostało do dnia dzisiejszego. Pierwszym nauczycielem i zarazem Big homie był C Dope (pierwsza generacja krumpu w Polsce). Szkolony w kraju i za granicą przez twórców stylu oraz światową czołówkę jak np: Tight Eyez, Big Mijo, Kid Tight Eyez, Slam, Ugly Fate, Ruin, Rowdy Eyez, Straight Danger, Liveness Vessel, Badd Machine, Ques i wielu innych szybko dorobił się własnej famili. Zonta Fam obecnie jest największym i najsilniejszym fam w Polsce. Zonta na swoich zajęciach kładzie mocny nacisk na groove, muzykalność i bycie indywidualnością. Reprezentant Polski Juste Debout 2016 w kat. Experimental. Jedyny polak i jedyny krumper na świecie który wystąpił w finałach Juste Debout w Paryżu.
Część osiągnięć:... (więcej na www.iggroup.wix.com/igcrew)

#4 MOSTEK (Marta Mościcka) (Hip Hop)
Marta jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz dyplomowanym instruktorem tańca o specjalizacji hip hop. Obecnie tancerka i choreograf wrocławskiego zespołu Yes Yes Y'all oraz członkini ekipy "Team Rocket" z Nowego Yorku. Trenerka zespołu "That's Right Crew", "All IN" oraz "Homies", którzy trenują pod jej skrzydłami we Wrocławiu.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat uczęszczając na zajęcia tańca towarzyskiego w szkole pana Leonarda Czarko, a następnie kontynuowała naukę pod okiem Lidki i Zbyszka Kulewiczów w klubie "Aktan". Pasją do hip hopu zaraził ją Krzysztof Mazur, którego była asystentką podczas czterech pierwszych edycji programu „You can dance".
Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski w hip hopie.
II miejsce hip hop mini formacja Otwarte Mistrzostwa Polski 2006
II miejsce hip hop formacje : Hip Hop International 2009
II miejsce hip hop duety The Styles Crash 2010
I miejsce duet hip hop Otwarte Mistrzostwa Polski 2010
I...(więcej na www.iggroup.wix.com/igcrew)


#5 POLSSKY (Karol Polak) (Hip Hop, Freestyle)
Tancerz,nauczyciel tańca.Reprezentant ekipy hip hopowej Kontrabanda Crew oraz New Boogie Down School Południe,a przede wszystkim reprezentujący siebie samego szczęsliwy człowiek. Tańcem zajmuje się od najmłodszych lat. W swojej działalności artystycznej jako tancerz i nauczyciel kładzie nacisk na oryginalnośc,kreatywność w oparciu o Foundations(Social Party Dance) oraz wiedzę.Styl Karola to Freestyle Hip Hop Dance/Hip Hop Boogie dla którego czerpie szerokie inspiracje z innych form tańca takich jak Breaking,Top Rock,Popping/Boogaloo,Locking,Animation,Waving,Krump,House,Dancehall,Bruk Up,Flexing i wielu innych,co sprawia że jego styl jest energiczny i nieokiełznany.
Karol od lat kształci się u najlepszych tancerzy z całego świata m.in. :tancerzy i choreografów Michaela Jacksona takich jak Loose Joint,Poppin Pete,Mr Wiggles,Henry Link a także u takich osobistości jak Batalla Bionic Man,Meech,Martha & Nikki,Fabrice Labrana,Jr Boogaloo,Brian Green,Niako,Bboy Stuntman(Style Elemetns-OSA),Batalla,Icee,
Czynnie bierze udzial w zawodach oraganizowanych w kraju jak i za granica na których jest częstym finalista m.in.
Dance Tribute 2016 - 3 mijesce
Dance Tribute 2015 - 2 mijesce
Intelligent Movement 2015 (Włochy/Turyn) - Top 16.
Rytm Ulicy 2014 3 miejsce Hip Hop Duety... (więcej nawww.iggroup.wix.com/igcrew)

#6 MACIEJ PELA (Hip Hop, Freestyle)
Wszystko zaczęło się w 2006 roku. Od momentu, kiedy poszedłem na swoją pierwszą lekcję, taniec stał się bardzo ważnym elementem mojego życia. Początkowo uczestniczyłem w zajęciach z różnych stylów (hip-hop, popping, locking) w studiu tańca 'Fresh', jednakże po 1,5 roku postanowiłem poszukać własnej drogi rozwoju. Zrezygnowałem z lekcji i samodzielnie szkoliłem się u wielu znakomitych instruktorów z Polski i ze świata. Nauka ta zaowocowała otrzymaniem biletu do Barcelony, na warsztaty III edycji programu 'You Can Dance'. Po powrocie do Polski całkowicie poświęciłem się swojej pasji. Razem z grupką znajomych założyliśmy grupę No Copy Crew i postanowiliśmy trenować wspólnie, aby móc reprezentować Poznań na ogólnopolskich zawodach. Pokazanie się na arenie krajowej umożliwiło mi prowadzenie tanecznych zajęć na terenie całej Polski. Obecnie największy nacisk kładę na naukę hip hop dance. Najważniejsza jest dla mnie znajomość historii danego tańca, jego podstaw i korzeni ... (więcej na www.iggroup.wix.com/igcrew)

#7 DOMA (Dominika Jałoszyńska) (Waacking)
ancerka, instruktor, choreograf, jako jedna z niewielu osób w Polsce wyspecjalizowała się w stylu znanym jako Waacking.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2002r. próbując sił w szkole baletowej. Następnie doskonaliła się i pobierała warsztaty od najlepszych tancerzy z całego świata w wielu różnych technikach, takich jak: Hip Hop, Popping, Waacking czy House. Od 2013r. reprezentuje poznańską ekipę tancerek "Punie Crew".
Od wielu lat jest stale obecna na polskiej scenie, biorąc czynny udział w zawodach i imprezach tanecznych. Jest współorganizatorem projektu „Polski Waacking”, który ma na celu szerzenie wiedzy na temat tego stylu tańca i rozpowszechnianie go wśród tancerzy. Konsekwentnie stara się rozwijać scenę waackingową i zarażać ludzi miłością do tego stylu tańca. Doma ma na swoim koncie wiele osiągnięć, m. in.:... (więcej nawww.iggroup.wix.com/igcrew)

KOSZTY: 
Do 31maja / od 1 czerwca 
Warsztaty dla dzieci (do 12 lat) z Agą - 30 zł 
Pierwsze zajęcia - 50 zł / 70 zł
Dwa zajęcia - 90 zł / 110 zł
Trzy zajęcia - 120 zł / 150 zł
Cztery zajęcia - 140 zł / 170 zł
Pięć zajęć - 155 zł / 185 zł
Sześć zajęć - 165 zł / 190 zł
Siedem zajęć - 170 zł / 195 zł 
Ósme zajęcia - gratis! 

GRAFIK: 
17.06.2017 - warsztaty, contest, Jam
18.06.2017 - c.d. warsztaty 
Więcje na : www.iggroup.wix.com/igcrew

Zgłoszenia: iggroup@op.pl (imie i nazwisko, instruktorzy do których się udasz po wiedzę, kontakt, zaznacz czy bierzesz udział w contest 1/1). W email zwrotnym wskazówki jak postępować dalej.

Bądź czujny ;) Polub page Infinite Groove Crew 

Zapraszamy!

  • Dodał: polegalu
  • Zakceptowany: 11.05.17
  • Ostatnie zmiany: 11.05.17


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony