0

WHO IS THE KILLER 2

WHO IS THE KILLER 2
Data: 03.02.18   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Racibórz
Miejsce: Raciborski Dom Kultury, Fryderyka Chopina 21, 47-400 Racibórz
Uczestnicy: Brak
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich miłośników bboyingu, kultury hip hop i nie tylko, na drugą edycje Who Is The Killer, która odbędzie się 3 Lutego 2018 r. na scenie Raciboskiego Domu Kultury. Całe wydarzenie ma na celu wyłonienie najlepszego bboya bądź też bgirl, podczas turnieju, który rozstrzygać się będzie w systemie pucharowym, w formie walk 1 vs 1.
http://www.witk.pl/zgloszenia-break-dance-racibórz.html
PAMIĘTAJCIE - ZWYCIĘZCA ZGARNIA WSZYSTKO!!!

bk@witk.pl

 

Zasady:

SYSTEM PUCHAROWY

Kategorie:

1VS1

Jury:

Podczas tej edycji będziemy mieć okazję gościć trzech sędziów, których staż, wiedza oraz osiągnięcia na scenie bboyowej mówią same za siebie.

1. Bboy Zawisza - Bielskill Crew (Bielsko- Biała) 
2. Bboy Sapa - BREAKNUTS Crew
3. Bboy Decó - Stylowa Spółka Społem

Nagrody:

Podtrzymując tradycje poprzedniej edycji dla zwycięzcy przewidziany jest słoik hajsu który wspólnie uzbieramy z wejściówek na wydarzenie w kwocie 10 zł.
Na poprzedniej edycji Who Is The Killer udało nam się zebrać aż 1320 PLN na które w pełni zasłużył wygrywający całą edycje Bboy Alex reprezentujący m.in. Bielskill, SMS Crew oraz Hip Hop Spot! To ile zgarnie finalista zależy tylko od was... Przybywajcie licznie!

Prowadzący:

Prowadzącymi MC’s, czyli osobami które złapią za mikrofon aby przeprowadzić was przez całe wydarzenie jednocześnie zagrzewając wszystkich do stworzenia wspaniałego hip-hopowego klimatu są reprezentanci Beat KillaZ czyli Pirzam & Budzik. Ten mocny, sprawdzony duet na mikrofonie jest już znany z prowadzenia pierwszej edycji WITK oraz Killerów Dwóch. Co tu dużo mówić.. Oni po prostu wiedzą jak się to robi!

Dje:

Za gramofonami będziemy gościć nikogo innego, jak Dj'a FIM’a - pasjonata i kolekcjonera muzyki. Od wielu lat związany jest ze środowiskiem tanecznym. Za konsolą świetnie odnajduje się na zawodach bboyowych, hiphopowych i pokrewnych natomiast w klubach łączy wiele różnych stylów muzycznych takich jak funk, soul, rap, r'n'b, breaks, drum'n'bass, pop, electro-swing, disco. Całość mocno wysycona jest groovem i podkreślona niebagatelnym warsztatem djskim. FIM zagra również podczas after party, które odbędzie się w klimatycznym miejscu, czyli Przystanku Kulturalnym Koniec Świata (ok 200m od Raciborskiego Domu Kultury). 

Afterparty:

godz. 22.00 Przystanek Kulturalny Koniec Świata

47-400 Racibórz ul. Karola Miarki 3a

Start:

14.00!

Wjazd:

10 PLN

Zgłoszenia:

https://www.witk.pl/zgloszenia-break-dance-racib%C3%B3rz.html

WHO IS THE KILLER 2
Google:
Facebook:
Kategoria: hip hop, bboying
  • Dodał: witkwitkbk
  • Zakceptowany: 23.01.18
  • Ostatnie zmiany: 23.01.18
Tagi: hiphop hh bboying breakdanceKomentarze

comments powered by Disqus

© 2001 - Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony