GÓRSKA BITWA SUMMER EDITION VOL. 5

GÓRSKA BITWA SUMMER EDITION VOL. 5
Data: 06.07.18   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Krynica - Zdrój
Miejsce: DEPTAK - SCENA GŁÓWNA
Uczestnicy: Brak
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

WITAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW TAŃCA KULTURY HIP HOP. FUNDACJA DLA WSZYSTKICH, STOWARZYSZENIE SPOŁECZNO-KULTURALNE MODERATO ORAZ GRUPA BUTTERFLY CREW SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ NA 5 EDYCJE GÓRSKIEJ BITWY W KRYNICY - ZDROJU KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 7 LIPCA 2018 ROKU !  

KRYNICA - ZDRÓJ to malownicza, górska miejscowość, położona w pasmie Beskidów, w Województwie Małopolskim.
Miasto jest powszechnie znane również jako "Perła Polskich Uzdrowisk" - wszystko za sprawą znajdujących się tutaj unikalnych źródeł wód mineralnych, od stuleci słynących ze swoich leczniczych właściwości. 
Krynica Zdrój to także jeden z najbardziej cenionych ośrodków sportów zimowych w Polsce. Swoista "mekka" narciarzy i snowboardzistów, jak magnes przyciąga turystów wieloma atrakcjami, nie tylko podczas śnieżnej i mroźnej pory roku.
W lecie życie w kurorcie nie zamiera a wręcz przeciwnie - w tym gorącym okresie w Krynicy Zdroju odbywa się całe mnóstwo koncertów, zawodów, festiwali oraz innych eventów sportowych i kulturalnych.
Jednym z nich jest "Górska Bitwa" - niezwykła impreza o charakterze międzynarodowym, promująca street dance i całą kulturę hip- hop. Raz w roku w Krynicy Zdroju spotykają się tancerze z różnych zakątków świata, po to, aby wywalczyć tytuł najlepszego w kategorii Bboying!!!

Facebook:
Kategoria: hip hop, break dance
Tagi: brak
  • Dodał: Peluczci
  • Zakceptowany: 06.07.18
  • Ostatnie zmiany: 06.07.18

© 2001 - Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony