NASA Breaks! *Akcja charytatywna*

NASA Breaks! *Akcja charytatywna*
Data: 28.09.18   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Koszalin
Miejsce: Jazzburgercafe, Pileckiego 10, 75-403
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Już 28 września 2018 r. w klubie Jazzburgercafe zorganizowana zostanie wyjątkowa impreza w klimacie szeroko pojętej kultury hip-hopowej. Jej cel jest również wyjątkowy. Będziemy zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację małego Maciusia Grzybowskiego, który zmaga się z ciężką chorobą - padaczką lekooporną.

Więcej o Maciusiu przeczytasz tutaj > https://gk24.pl/pomoz-maciusiowi-z-koszalina-pokonac-chorobe-przekaz-mu-swoj-1-procent/ar/13005160

Impreza zostanie podzielona na dwie części.

Zaczynamy już o godz. 16 i zapraszamy wszystkich dorosłych, młodzież, rodziców wraz z dziećmi na swego rodzaju piknik, podczas którego będzie można zapoznać się z różnymi elementami kultury hip-hopowej: DJ-ingiem, sztuką graffiti, tańcem break dance.

Kolejna część, już dla dorosłych rozpocznie się wieczorem i potrwa całą noc. W tej części będzie można się wyszaleć na parkiecie przy muzyce w klimacie hip-hop / funky. O dobrą muzykę zadbają DJ-e Kostek, Zaju i WeeDJet.

Dodajmy jeszcze tylko, że tematyka imprezy nie jest przypadkowa, bowiem tatą Maciusia jest Marcin Grzybowski, znany tancerz brak dance i instruktor tańca w szkole NASA Koszalin.

Jeśli więc lubicie się dobrze bawić i przy okazji wesprzeć akcję charytatywną to koniecznie wpadajcie 28 września do klubu Jazzburgercafe.

Kolejne szczegóły imprezy już wkrótce!

  • Dodał: SilentOne
  • Zakceptowany: 26.09.18
  • Ostatnie zmiany: 26.09.18

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2023 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony