♫ Let's get back to the oldschool - Jam Taneczny ♫

♫ Lets get back to the oldschool - Jam Taneczny ♫
Data: 12.10.18   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Sopot
Miejsce: Kongo Bar, Bohaterów Monte Cassino 60, 81-759
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Dawno, Dawno Temu w Znanym Sopockim Klubie Paradox, klubie który był znany szczególnie wśród Tancerzy, Dzięki cyklowi imprez Czarne Piątki oraz "Let's Get Back to The Oldschool"!

Celem Imprezy było propagowanie Kultury Hip-Hop oraz Jednoczenie Trójmiejskiej Sceny Tanecznej. Social Dance, Koła, Bitwy Taneczne do tego Najlepiej Wysylekcjonowana muzyka Rap, R'n'B, Funk, Break oraz takie style taneczne jak Popping, Locking, Breakdance, Hip-Hop.

Równo po 11 latach od ostatniej Imprezy REAKTYWUJEMY TEN PROJEKT!

Let's Get Back to The Oldschool Wraca na Sopockie Salony do Klubu Kongo by tej jednej Nocy Cofnąć się w Czasie i poczuć jak to było kiedyś.

Chcemy to Zrobić w Dobrym Stylu i Ze smakiem dlatego Oprócz DJs Tego Wieczoru będzie też MC który będzie czuwał nad Hypem oraz Przygotuje Kilka Niespodzianek od siebie ;) Na pewno nie będzie Nudno!!!

Zagrają:

Dj Mały aka SmallOne
Celem Imprezy było propagowanie Kultury Hip-Hop oraz Jednoczenie Trójmiejskiej Sceny Tanecznej. Social Dance, Koła, Bitwy Taneczne do tego Najlepiej Wyselekcjonowana muzyka Rap, RnB, Funk, Break oraz takie style taneczne jak Popping, Locking, Breakdance, Hip-Hop.
Na Majku aka MC : Alieno

Do Tego Będziemy Mieli Starcie Trójmiejskich Tytanów

Sheva vs Lipskee

  • Dodał: SilentOne
  • Zakceptowany: 29.09.18
  • Ostatnie zmiany: 29.09.18


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony