Po Polsku Tańcz vol.3

Po Polsku Tańcz vol.3
Data: 15.12.18   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: Dorożkarnia, Sierakowska 28
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Dresów szum, trampków szmer, złoty kufel pośród set....
wszystko to, w wietrzne dni, przypomina turniej mi...
przypomina turniej miii-iii...

Tak, tak! To 3 edycja Po Polsku Tańcz! Szykujcie swoje bułki z kiełbasą, kotlety schabowe i wegański smalec (jesteśmy nowocześni)! Zakładajcie dresy z lumpa, koszulki Guczi i zmęczone życiem sofixy.

Bo już 15.12.2018 roku pobawimy się Po Polsku!

Oprócz standardowego TURNIEJU TAŃCA RÓŻNORAKICH FORM TANECZNYCH (głównie ulicznych i klubowych), będziemy mieli dla was przygotowane mini kategorie wewnątrz kategorii!

☛ Mierzyć będziecie się japa kontra japa, po jednej osobie, w takich oto dziedzinach:

1/ Kolanozginacz - klasycznie będziemy sięgać do potężnej paczki polskich, hip hopowych smaczków. Także ziomki: bluzom po starszym bracie - mówimy TAK, spodniom lenarom - mówimy TAK, czapce przekrzywionej na bok - mówimy TAK!

2/ Elektrowstrząs - "ON NIE MA KRĘGOSŁUPA!", "JAK ON TO ROBI!?", "TEŻ TAK POTRAFIĘ PO 3 PIWACH..." znacie to prawda? Na niejednym ulicznym pokazie na półwiejskiej w Poznaniu, czy pod kolumną w Warszawie można było usłyszeć te stwierdzenia. Oto on - styl, który do dziś budzi emocje i niemałe spory "jak się powinien nazywać". A ponieważ u nas Taniec Łączy A Nie Dzieli, to możecie wjechać w białych rękawiczkach, srebrnych strojach, garniturach, butach eleganckich, czy z lampami LED. Wszystko jedno...

3/ Wiatraki* - Jesteś królową czy królem dyskoteki? Twe ręce wirują niczym wiatraki? W szafie masz zawsze wyprasowane dzwony? To bierz je! Tańcz! Dyskoteka gra! Pamiętaj, nic nie może przecież wiecznie trwać! Więc nie zastanawiaj się dłużej i startuj! *nazwa zastrzeżona przez Michał Gerlach.

4/ Dom - słyszeliśmy, że na początku był jakiś Jacek i Jacek miał grów. Co to znaczy wiedzą tylko Ci, którzy zgłębili każdy zakamarek Domu. Każdy jego kącik, poziom, garaż, linie, pudełko i przekątną. Podobno niektórzy trzymają w domu delfiny. Nie oceniamy. Ale jak masz delfina to przybądź i nam go pokaż!

5/ Koło fortuny - jak to się mówi, krąży w ręku złoty pieniądz... albo, że fortuna się kołem nie toczy, tylko że się toczy owocem. U nas jest muzycznym kalejdoskopem, gdzie nie wiesz co Cię zaskoczy! Jeżeli nie boisz się otworzyć tej puszki pandory, to parafrazując klasyka: "wiesz co z tym zrobić!".

☛ Sędziowie:

1/ Doma czyli Dominika Jałoszyńska - królowa wiatraków, princessa dyskotek i międzynarodowa czempionka szpagatów! W butach? Zatańczy! Bez butów? Zatańczy! Na szpilkach? Zatańczy! I do każdej muzyki też...

2/ Poppin Mario czyli Mariusz Popping Mario Lubawy - człowiek o wielu ruchach i jednej twarzy. Ale za to niezwykle plastycznej, więc jedna w zupełności mu wystarczy. Jego zacinka jak huknie, to aż meblościanki na osiedlu drżą. Czytaliście o facecie, co nie śpi, bo trzyma kredens? No właśnie, Mariusz był jego sąsiadem. Dodajcie dwa do dwóch.

3/ Sok Sokół czyli Paweł Sokołowski - podobno dzień zaczyna od specjalnych ćwiczeń - robi pompki stojąc na rękach, a ołówkiem zaczepionym w stopie rysuje domy na polibudę... i ma dobre delfiny, a zamiast kolan sprężyny.

☛ Dyskdżokeje:

Dj Lazy One i Yanee czyli Buba i Janek - oni wiedzą o co chodzi! Wezmą swoje samograje, kosmiczne sprzęty i tonę kabli... Zaserwują takie dźwięki z placków, że nie pytajcie. (To nie pytajcie jest serio - żaden dyskdżokej tego nie lubi).

☛ Prowadzący:

Arek Mąka czyli Arek Dro - ten mistrz mikrofonu nakręci imprezę swoim słowotwórstwem i piękną gadką, a czego nie nakręci to zakręci na głowie, bo też umie. Na walkach nie będzie zmuły i jednostajnego wołania tego samego okrzyku (niczym wołanie o pomoc). Będzie szaleństwo i niespodziewane zwroty akcji! 

☛ Miejsce:

- Dom Kultury Dorożkarnia - Siekierkowska 28, 00-709 Warszawa

☛ Nagrody:

Za każdą kategorię możecie zgarnąć:

500 PLN - czyli na stare jakieś pięc milionów.
Plus różne fanty, które udało nam się wygrzebać.

☛ Startowe za kategorię:

Pierwsza kategoria 20 PLN - czyli tyle ile kosztuje energetyk w klubie Eksplołżyn. A za te dwie dyszki u nas dostaniesz zdecydowanie więcej!
Kolejna kategoria 10 PLN - czyli dyszka. Nie kupisz nawet za to dobrego kebsa...
Widzowie - za darmo.

☛ Zgłoszenia:

W komciku pod obrazkiem: https://www.facebook.com/popolskutancz/photos/gm.918797618319796/1043797532459764

Ale już teraz możesz kliknąć, że weźmiesz udział, albo coś napisać w komciach. Wiecie jak jest - dycha na foci, liczę na rewanżyk, oddaję z powiadomień itd.

☛ PATRONEM WYDARZENIA JEST! ☚

<<< DOM KULTURY Dorożkarnia >>>
Dzięki nim możemy się bawić! Wielki hałas! 

  • Dodał: kateek
  • Zakceptowany: 04.12.18
  • Ostatnie zmiany: 04.12.18


© 2001 - 2023 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony