SNOWFEST

SNOWFEST
Data: 08.02.19   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Szczyrk
Miejsce: Skocznia skalite & amfiteatr
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

Podczas najważniejszego wydarzenia zimy, 8 i 9 lutego w Szczyrku na kilku scenach SnowFest Festival zaprezentuje się ponad 30 artystów sceny hip-hop, drum’n’bass, house i electro, a riderzy po raz pierwszy w historii będą mieli okazję spróbować swoich sił przy wykonywaniu trików na śniegu jadąc przy wyciągu do wake’a!

 Kilka tętniących muzyką scen, polska stolica freeride’u i ekstremalne ewolucje, których lepiej nie próbować w domu. Organizatorzy SnowFest zadbali o każdy aspekt, jednak mocny line up to podstawa!

Na festiwalu wystąpi m.in. jeden z najlepszych MCs wszechczasów, założyciel Wu-Tang Clanu - Ghostface KillahBooka Shade, czyli bezsprzeczne legendy elektronicznej sceny, a także topowa reprezentacja światowego drum’n’bassu – Friction, Calyx&Teebee i LX One, Alix Perez, Mc CONRAD, ROS addiction i Wilkinson.

Nie zabraknie też reprezentantów z rodzimego podwórka – Łąki Łan, którzy zrobią na SnowFest kosmos już po raz 4, a także wschodząca gwiazda rapu made in Poland Jan-Rapowanie Catz ‘n Dogz – polski house’owy towar eksportowy, a także GrubSon, Gooral i Sabina!

 

Co do zawodów, takich w Polsce jeszcze nie było! Do Szczyrku zjadą się najlepsi polscy wakeboarderzy, snowboarderzy i freeskierzy.

Specjalnie na potrzeby SnowFest na płycie Szczyrkowskiej skoczni zostanie postawiony wyciąg wakeboardowy, który będzie napędzał riderów do 40-50 km/h przez 70 m snowpark z przeszkodami w postaci skoczni, band oraz raili!

Zawodnicy będą wykonywać freestylowe triki na snowboardzie i nartach oraz walczyć o pulę 7.000 zł plus nagrody rzeczowe od partnerów festiwalu. Następna okazja do przeżycia takich wrażeń dopiero za rok, także wpadaj na SnowFest Festival 2019, heeej!

Facebook:
Kategoria: hip hop, dj'ing , r&b , rap
Tagi: #snowfest#snowfestfestiwal#snowfest
  • Dodał: Aleks71NL
  • Zakceptowany: 14.01.19
  • Ostatnie zmiany: 15.03.19


© 2001 - 2023 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony