RAU w Rzeszowie / 05.04 / Rynek Główny

RAU w Rzeszowie / 05.04 / Rynek Główny
Data: 05.04.19   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Rzeszów
Miejsce: Rynek Główny , Niepodległości 8a
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

Wiosną RAU Performance po raz pierwszy zagra w Rzeszowie. Na koncercie pojawi się przekrój utworów ze wszystkich wydawnictw rapera, a także niepublikowane wcześniej utwory. Liczba biletów jest ograniczona. 

Premiera nowej płyty zatytułowanej „ Mistrz Sztuki ” miała miejsce 19 października ubiegłego tego roku. Zarówno tytuł jak i oprawa graficzna z przymrużeniem oka opowiadają o ekspresji, o strumieniu świadomości, o różnorodności i samowystarczalności twórczej oraz niedoskonałościach z tym związanych.

Najnowsze dzieło Warszawskiego muzyka lekko nawiązuje do poprzedniej płyty. Można stwierdzić, że jest to dużo bardziej różnorodna kontynuacja „Konkretnej Rozrywki”. Na najnowszej produkcji RAU zawarł sporo satyrycznych obserwacji otaczającej nas rzeczywistości, ale też i mroczne, a nawet osobiste utwory oraz potyczki z otaczającą nas technologią i przemysłem.

Stylistyka muzyczna mocno wchodzi w rejony elektroniki, techno i okazjonalnie trapu – wszystko jednak w typowej dla RAU a stylówce. Płyta została wydana własnym nakładem z dystrybucją w Asfalt Records. 


Bilety:
I Pula - 30 zł - SOLD OUT
II Pula - 35 zł
Bramka - 40 zł

Facebook:
Kategoria: hip hop, dj'ing , rap
Tagi: brak
  • Dodał: Aleks71NL
  • Zakceptowany: 25.03.19
  • Ostatnie zmiany: 25.03.19


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony