Traktat Pokoleń

Traktat Pokoleń
Data: 05.01.20   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Wrocław
Miejsce: Brak informacji
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:
Kultura Koła prezentuje: TRAKTAT POKOLEŃ, czyli bitwę pokazową między starszą i młodszą generacją hip hop dance w Polsce.
 
Wydarzenie będzie miało charakter spotkania tancerzy, którzy ze sceną taneczną są już długo związani, tworzących tę kulturę, nie tylko przez samo tańczenie, ale znanych również z organizacji zawodów, warsztatów czy jamów. Oraz tancerzy młodszych, którzy dbają o polską scenę taneczną, jeżdżąc na eventy w Polsce i za granicą oraz organizując wydarzenia na coraz to większą skalę.
 
Celem jest nie tylko wspólne tańczenie, ale także rozmowa, wspominki oraz poznanie nowych osób, ale przede wszystkim zależy nam na tym, żeby poznawać się międzypokoleniowo. Tak, żeby ze wzajemnym szacunkiem zrozumieć, że wszyscy niezależnie czy jeszcze tańczymy, czy dopiero zaczynamy, tworzymy razem Polski Hip Hop Dance.
 
Na samą bitwę zaprosiliśmy reprezentantów zarówno młodszej i starszej generacji, którzy zaprezentują się w grupowej walce pokazowej.
 
Będziemy wrzucać info o zaproszonych gościach, którzy potwierdzą nam przybycie.
Jednak wydarzenie skierowane jest dla wszystkich tancerzy, którzy identyfikują się z hip hop dance, więc każdy powinien czuć się zaproszony do uczestniczenia w Traktacie Pokoleń.
 
Miejsce: Centrum Kultury Agora Wrocław
 
Data: 05 - 01 - 2020
 
DJ: Beezee
 
Bilety do kupienia od 29.11.2019 u Bewu i Zurka. Liczba miejsc ograniczona.
 
Do zobaczenia!
 
Kultura Koła
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 24.11.19
  • Ostatnie zmiany: 24.11.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony