Red Bull BC One Cypher Poland

Red Bull BC One Cypher Poland
Data: 24.05.20   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Kraków
Miejsce: Klub Studio, Budryka 4, 30-072 Kraków
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:
Red Bull BC One Cypher Poland, najbardziej prestiżowe zawody breakingowe, powracają w nowej formule! W tym roku najlepsi B-Boys i B-Girls będą mieć aż trzy szansę, aby zmierzyć się ze sobą w tanecznych pojedynkach. 
 
Otwarte eliminacje w Krakowie to dla tancerzy ostatnia okazja do zakwalifikowania się do finałowych 16tek najlepszych polskich B-Boys i B-Girls i walki o zwycięstwo w tegorocznej edycji Red Bull BC One Cypher Poland.
 
Podczas imprez Red Bull BC One City Cyphers w Warszawie (21.03, klub NIEBO) oraz Gdańsku (18.04, klub B90) wyłonionych zostanie po czterech najlepszych B-Boys i dwie najlepsze B-Girls. Otrzymają oni dzikie karty i zostaną zaproszeni do finałowej 16stki na Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie. Finałową stawkę uczestników uzupełnią najlepsi tancerze z otwartych eliminacji, które odbędą się również bezpośrednio przed finałowym starciem w Krakowie. Najlepszy B-Boy i najlepsza B-Girl z poszczególnych City Cypherów otrzymają dodatkowo nagrodę pieniężną – po 1.000 pln.
 
Każdy z uczestników może wziąć udział we wszystkich trzech otwartych eliminacjach do Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie, pod warunkiem, że wcześniej nie uzyskał/a już awansu do finałowej stawki. 
 
Triumfatorzy krajowych Cypherów w kategoriach B-Boys i B-Girls jak co roku wezmą udział w „Last Chance Cypher”, by walczyć o ostatnie miejsca uprawniające do udziału w finałowych pojedynkach z najlepszymi zaproszonymi tancerzami w tegorocznym światowym finale Red Bull BC One.
 
Red Bull BC One Cypher - Warszawa: https://www.facebook.com/events/974134472987506/
 
Red Bull BC One Cypher - Gdańsk: https://www.facebook.com/events/617786805718126/
 
Informacje o rejestracji i biletach już wkrótce. 
Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 20.01.20
  • Ostatnie zmiany: 20.01.20


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony