DNI OTWARTE SZKOŁY TAŃCA RIVIERA!!!!
3 PAŹDZIERNIKA 2009 ul.Waryńskiego 12
11 PAŹDZIERNIKA 2009 ul. Puławska 39 i Al. KEN 81
Godz. 12.00-16.00
Wszystkich Państwa Serdecznie Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH zajęciach podczas dni otwartych Szkoły!
Czekają na Państwa 2 dni intensywnych lekcji pokazowych w różnorodnych technikach tanecznych, takich jak:
-
taniec towarzyski- Standard,
-
taniec towarzyski-Łacina,
-
taniec brzucha,
-
capoeira,
-
hiphop,
-
sexy dance,
-
latino solo
-
i inne.
Zajęcia u Najlepszych Instruktorów!
Udział w zajęciach może wziąć każdy, kto chciałby znaleźć dla siebie odpowiedni styl taneczny!
Dołącz do największej społeczności tanecznej w Warszawie!
03.10.2009 ul. Waryńskiego 12
SALA 1
- 12.30-13.00 hip hop Paweł Zając
- 13.30-14.00 electric boogie Paweł Zając
- 14.30-15.00 hip hop Piotr Radomski
- 15.30-16.00 hip hop Piotr Radomski
SALA 2
- 12.00-12.30 t. towarzyski ST Piotr Purchała
- 13.00-13.30 t. towarzyski ST Piotr Purchała
- 14.00-14.30 Capoeira Marcin Rubak
- 15.00-15.30 Capoeira Marcin Rubak
SALA 3
- 12:00-12:30 Sexy Dance Agnieszka Brewińska
- 13:00-13:30 Sexy Dance Agnieszka Brewińska
- 14:00-14:30 t. towarzyski Ewelina Szymanowska
- 15:00-15:30 t. towarzyski Ewelina Szymanowska
SALA 4
- 13:30-14:00 t. brzucha Joanna Suska
- 14:30-15:00 Latino solo Agata Kawińska
- 15:30-16:00 t. towarzyski Agata Kawińska
11.10.2009 ul. Puławska 39
SALA 1A
- 12.00-12.30 taniec towarzyski Magda Łysakowska
- 13.00-13.30 taniec towarzyski Magda Łysakowska
- 14.00-14.30 Salsa solo Joanna Wesołowska
- 15.00-15.30 Salsa solo Joanna Wesołowska
SALA 1B
- 12.30-13.00 Latino solo Katarzyna Uryniuk
- 13.30-14.00 taniec towarzyski Katarzyna Uryniuk
- 14.30-15.00 Capoeira Marcin Rubak
- 15.30-16.00 Capoeira Marcin Rubak
SALA 1C
- 12:00-12:30 Latino solo Agata Kozioł
- 13:00-13:30 Latino solo Agata Kozioł
- 14:00-14:30 taniec brzucha Barbara Ilczuk
- 14:00-14:30 taniec brzucha Barbara Ilczuk
11.10.2009 al. KEN 81
SALA A
- 12.00-12.30 taniec towarzyski Michał Orłowski
- 13.00-13.30 taniec towarzyski Michał Orłowski
- 14.00-14.30 Salsa parami Marcin Karpiński
- 15.00-15.30 Salsa parami Marcin Karpiński
SALA B
- 12.30-13.00 Hip hop Katarzyna Piątkowska
- 13.30-14.00 Hip hop Katarzyna Piątkowska
- 14.00-14.30 Salsa parami Marcin Karpiński
- 14.30-15.00 Latino solo Agata Kozioł
- 15.30-16.00 taniec towarzyski Agata Kozioł
SALA C
- 12:00-12:30 Salsa solo Anna Niwińska
- 13:00-13:30 Salsa solo Anna Niwińska
- 14.00-14.30 taniec brzucha Diana Yousseif
- 15.00-15.30 taniec brzucha Diana Yousseif
Więcej informacji na www.taniec.net